Skip to main content

Blog

Blog kliniki Jurenko Clinic

Hollywoodzki uśmiech i piękna skóra na wyciągnięcie ręki!

Ekspercka wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, wyczerpujące odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także nowości ze świata zdrowia i urody. Tak najkrócej możemy opowiedzieć Ci o celu, jaki przyświecał od początku powstania tego bloga – Twojego poradnika medycyny estetycznej i stomatologii.

Poradnik

Blog o stomatologii: czytaj i uśmiechnij się!

Na blogu Jurenko Clinic znajdziesz wyjaśnienie zarówno podstawowych, jak i bardziej złożonych zagadnień z zakresu szeroko rozumianego leczenia stomatologicznego i korekcji uśmiechu – zawsze w przystępnej formie, zawsze na bazie najnowszej wiedzy naukowej.

Nasz poradnik stomatologiczny to również zbiór informacji na temat wielu schorzeń oraz nowoczesnych zabiegów stomatologicznych: począwszy od stomatologii zachowawczej przez stomatologię estetyczną po leczenie implantologiczne i ortodontyczne.

Znasz powiedzenie „lepiej zapobiegać, niż leczyć”? My też, dlatego w naszych artykułach nie zapominamy o profilaktyce!

Medycyna estetyczna: blog z misją

Poparta wieloletnim doświadczeniem wiedza oraz chęć dzielenia się nią z innymi sprawiły, że stworzyliśmy blog o medycynie estetycznej – to drugi bardzo ważny dla nas obszar.

Znajdziesz tutaj:

  • ważne informacje na temat zabiegów na twarz (np. usuwania zmarszczek, przebarwień i naczynek czy powiększania ust) oraz metod upiększania, profilaktyki anti-aging, a także leczenia różnego rodzaju problemów z wykorzystaniem medycyny estetycznej;
  • wyczerpujące odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania z zakresu zdrowia i urody.

Nasz blog to kompleksowy poradnik medycyny estetycznej. W przystępny i zrozumiały sposób przekazujemy nie tylko wiedzę medyczną, ale również opisujemy najnowsze trendy ze świata zdrowia i urody. Doskonale wiemy, że kwestie wyglądu są często tematem delikatnym, a wręcz intymnym, a jego zmiana może spowodować również poprawę samooceny, większą odwagę w dążeniu do realizacji marzeń czy nawiązywaniu relacji z innymi. Dlatego nasze treści powstają zawsze w „myśl dwóch E”: Eksperckości i Empatii.

Zostań z nami i poznaj tajniki świata stomatologii i medycyny estetycznej!

Odwiedź nasz blog i pamiętaj, że w każdym momencie możesz się z nami skontaktować – chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Na naszej stronie możesz sprawdzić bogatą ofertę zabiegów wykonywanych w naszej klinice.

Klinika Jurenko dba o zdrowie Twoich zębów i piękny wygląd – kompleksowo, profesjonalnie i z uśmiechem.