KLINIKA JURENKO

Wybielanie zębów

wybielanie zębów

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Wśród usług znajdujących się w ofercie Jurenko Clinic dostępne jest gabinetowe wybielanie zębów. W zależności od stanu uzębienia pacjenta i jego potrzeb możemy też zaproponować wybielanie nakładkowe, przeprowadzane w domu. Jest ono tańsze i zapewnia mniej skuteczne rezultaty, ale cały proces odbywa się we własnych czterech ścianach, oferując wygodę. Procedurę w naszej klinice przeprowadzają doświadczeni stomatolodzy oraz wykwalifikowane higienistki.

W dzisiejszych czasach wybielanie zębów cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób troszczących się o piękny wygląd swojego uśmiechu. Rozwój technologii stomatologicznych i duża dostępność metod i narzędzi np. nakładek, wybielania gabinetowego sprawia, że każdy może wybrać dla siebie metodę w określonym budżecie. Dzięki zabiegowi wybielania uzębienie prezentuje się bardzo estetycznie: usuwane lub minimalizowane są plamy i przebarwienia powstające w wyniku spożywania silnie barwiących potraw czy napojów. W Jurenko Clinic proponujemy kilka sprawdzonych technik, których koszt nie jest dużym obciążeniem dla portfela.

STOMATOLOGIA

Ile kosztuje wybielanie zębów?

To, ile kosztuje wybielanie zębów, jest uzależnione od kilku czynników, m.in. wybranej metody. Naszym pacjentom proponujemy technikę gabinetową, dającą bardzo atrakcyjne rezultaty, a także specjalistyczne nakładki, które służą stopniowemu odbarwianiu uzębienia. W trakcie konsultacji wstępnej, na podstawie stanu uzębienia, koloru i oczekiwanych rezultatów, stomatolog lub higienistka odpowie na pytania i poleci najlepszy rodzaj zabiegu, dostosowany do potrzeb pacjenta.

W Jurenko Clinic koszty zabiegu zależny jest od wybranej metody wybielania – zachęcamy do umówienia się na konsultację z naszym specjalistą. Warto przy tym zaznaczyć, że usuwanie przebarwień z użyciem nakładek kosztuje przeważnie mniej, niż metoda gabinetowa. Ta procedura estetyczna polecana jest szczególnie osobom regularnie palącym wyroby tytoniowe, amatorom czarnej kawy i herbaty oraz wszystkim pacjentom, którzy chcą się cieszyć naturalną bielą zdrowego, promiennego uśmiechu.

STOMATOLOGIA

Gabinetowe wybielanie zębów

Pacjentom Jurenko Clinic proponujemy gabinetowe wybielanie zębów w konkurencyjnej cenie. Zabieg ten, w przeciwieństwie do metody z użyciem nakładek, przeprowadzany jest w gabinecie w trakcie jednej, godzinnej wizyty. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim rezultacie, utrzymującym się przez dłuższy czas.

Dostępne u nas wybielanie zębów z wykorzystaniem lampy jest metodą szczególnie zalecaną przez doświadczonych stomatologów. Pierwszy etap zabiegu polega na pokryciu uzębienia specjalnym żelem wybielającym, którego składniki czynne są następnie aktywowane wiązką światła. Zaletą tej procedury jest możliwość usunięcia przebarwień nie tylko z samej płytki, ale również z zębiny. Gabinetowe wybielanie jest metodą bezpieczną dla pacjentów i bezinwazyjną.

STOMATOLOGIA

Nakładki do wybielania zębów

W Jurenko Clinic proponujemy także wybielanie zębów z użyciem nakładek tworzonych indywidualnie dla każdego pacjenta. Wykonujemy je na bazie wycisku uzębienia pobranego od leczonej osoby w trakcie wizyty w gabinecie. Proces odbarwiania płytki nazębnej przeprowadzany jest natomiast w zaciszu domowym, z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów dobranych indywidualnie przez lekarza stomatologa lub higienistkę. Nakładki należy zakładać na kilka godzin dziennie, przez 10 do 14 dni, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Profesjonalne nakładki do wybielania zębów nie kosztują dużo, a w połączeniu z preparatami wybielającymi pozwolą pozbyć się plam i przebarwień z powierzchni uzębienia pacjenta. Higienistka lub stomatolog przekaże leczonej osobie szczegółowe wytyczne dotyczące sposobu przeprowadzania zabiegu w domu. Metoda nakładkowa, podobnie jak gabinetowa, jest nieinwazyjna i całkowicie bezpieczna. Lekarz zaleci stosowanie specjalnej, tzw. białej diety przez cały okres trwania procedury, która będzie bazować na produktach spożywczych pozbawionych intensywnych barwników.

STOMATOLOGIA

Przeciwwskazania do wybielania zębów

Każdy z nas marzy o pięknym, białym uśmiechu, ale niestety istnieją czynniki, które uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu wybielania. Zaliczają się do nich:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • próchnica zębów,
  • osłabienie organizmu i układu odpornościowego,
  • choroby przyzębia,
  • paradontoza,
  • nadwrażliwość zębów,
  • odsłonięte korzenie zębowe,
  • alergia na środki farmakologiczne, znajdujące się w żelu wybielającym.
CENA ZABIEGU

OPIS ZABIEGU

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł
Wypełnianie zmarszczek wokół ust, zmarszczek marionetek, lwiej zmarszczki
od 700 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.