KLINIKA JURENKO

Wybielanie zębów Słubice

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Wybielanie zębów to zabieg poprawiający estetykę uśmiechu. Polega na rozjaśnieniu zębów oraz usunięciu z ich powierzchni przebarwień i zanieczyszczeń.

Dzięki wybielaniu zęby wydają się zdrowsze i wpisują się w wymagające kanony estetyczne kreowane przez media. W klinice Impladent Clinic w Słubicach wybielanie zębów wykonują doświadczeniu stomatolodzy, co gwarantuje doskonały efekt.

Przeprowadzane u nas zabiegi wybielania zębów szybko przynoszą doskonałe rezultaty. Dysponujemy szeroką gamą specjalistycznych preparatów, co pozwala nam indywidualnie dobierać metodę wybielania do oczekiwań i warunków wstępnych każdego pacjenta. Tak zaplanowane zabiegi gwarantują satysfakcję właściciela lub właścicielki wybielanego uśmiechu.

STOMATOLOGIA

Metody wybielania zębów

Naszym Pacjentom proponujemy wybielanie jednogodzinne i wybielanie nakładkowe. Wybielanie jednogodzinne to wybielanie w gabinecie. Wystarczy jedna wizyta, aby cieszyć się białym uśmiechem. Wybielanie nakładkowe pacjent wykonuje sam w domu, stosując się do instrukcji lekarza.

Wybielanie w gabinecie

Wybielanie w gabinecie odbywa się przy użyciu lampy Beyond Polus. Pierwsze efekty są widoczne niemal od razu – zęby są wyraźnie jaśniejsze już po 1 godzinie zabiegu.
Wybielanie zębów przy użyciu systemu Beyond to najpopularniejsza metoda stosowana obecnie przez stomatologów. Lekarz nakłada na zęby wybielający żel, który jest aktywowany za pomocą światła emitowanego przez lampę. Dzięki zabiegowi możliwe jest usunięcie przebarwień na powierzchni zębów, jak również w zębinie. Zabieg trwa około godziny, jest jednorazowy i całkowicie bezpieczny dla pacjenta. U niektórych osób podczas zabiegu może wystąpić nadwrażliwość.

Wybielanie zębów martwych

W klinice Impladent Clinic w Słubicach wykonujemy także wybielanie zębów martwych. Zęby leczone kanałowo z czasem ciemnieją i robią się sine. Jeżeli są to zęby przednie pojawia się problem natury estetycznej. Wybielanie zęba martwego realizuje się w ciągu 3-4 wizyt. Do komory zęba wprowadza się odpowiedni preparat wybielający i zamka się ją opatrunkiem tymczasowym. Podczas kolejnych wizyt preparat wybielający jest wymieniany na nowy. Kiedy efekty wybielania są w pełni satysfakcjonujące stomatolog zakłada nowe wypełnienie.

Wybielanie nakładkowe

Proces rozpoczyna stworzenie nakładek na zęby, które stomatolog wykonuje na podstawie wycisku. W czasie następnej wizyty pacjent odbiera nakładki do wybielania oraz zestaw preparatów do wybielania zębów, odpowiednio dobrany do planowanej terapii. Dentysta wyjaśnienia jak należy korzystać z nakładek i całego otrzymanego sprzętu do zabiegów, by osiągnąć optymalne efekty. Zabieg należy powtarzać przez około 10-14 dni.

STOMATOLOGIA

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegów wybielania zębów są m.in.

  • próchnica zębów,
  • choroby przyzębia,
  • ogólne osłabienie organizmu i układu odpornościowego.
  • paradontoza,
  • nadwrażliwość zębów,
  • odsłonięte korzenie zębowe,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • alergia na środki farmakologiczne znajdujące się w żelu wybielającym.

O wszystkich przeciwwskazaniach pacjent będzie także informowany podczas wizyty w naszej klinice.

CENA ZABIEGU

OPIS ZABIEGU

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł
Wypełnianie zmarszczek wokół ust, zmarszczek marionetek, lwiej zmarszczki
od 700 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

OFERTA SPECJALNA

Voucher promocyjny

Będzie nam miło jak oznaczysz naszą klinikę @jurenko_clinic na Instagramie.
W podziękowaniu otrzymasz od nas zniżkę! Będąc w recepcji pokaż umieszczone na swoim profilu zdjęcie z naszej kliniki z oznaczeniem nas a otrzymasz 10% zniżki na kolejny zabieg.