O firmie

Jurenko Clinic

Dbamy o zdrowie i urodę naszych pacjentów już od 2008 roku. W naszych gabinetach z ogromną pasją i zaangażowaniem dbamy o Naszych pacjentów wykorzystując najnowszą wiedzę, technologię oraz nasze wieloletnie doświadczenie.

Przygotowujemy odpowiednie do potrzeb plany leczenia, dbamy o Państwa zdrowy i piękny uśmiech oraz cofamy proces starzenia likwidując przy tym różnego rodzaju niedoskonałości, wykorzystując do tego najnowocześniejsze technologie medyczne gwarantując leczenie na światowym poziomie.

Klinika stomatologii i medycyny estetycznej

Piękny i zdrowy uśmiech, piękny wygląd oraz cera i skóra pozbawiona niedoskonałości, to cel naszej pracy, tworząc klinikę Jurenko.

Klinka stomatologii i medycyny estetycznej

Nasza wyspecjalizowana klinika stomatologiczna oraz klinika medycyny estetycznej to gwarancja wysokiej jakości i komfortu naszych pacjentów.

KLINIKA JURENKO

Najwyższa jakość to jedna z kluczowych wartości towarzyszących nam w codziennej pracy. Z pełną odpowiedzialnością gwarantujemy:

  • najwyższe standardy wykonania zabiegów,
  • doświadczenie i profesjonalizm całego zespołu,
  • indywidualne podejście do każdego pacjenta,
  • wykorzystywanie nowoczesnych i profesjonalnych preparatów.

Chcemy, by każda korzystająca z naszych usług osoba czuła się w naszych progach bezpiecznie i dobrze. Składa się na to wiele elementów: nie tylko jakość usług i podejście personelu, ale choćby wygląd gabinetu. Nasza klinika została zaprojektowana tak, by nie budzić negatywnych skojarzeń ze szpitalem czy inną placówką medyczną. Nowoczesny i designerski budynek pozwoli Ci jeszcze bardziej komfortowo przejść przez pojedynczy zabieg czy dłuższy proces leczenia.

Do Jurenko Clinic zapraszamy każdego, kto oczekuje kompleksowej opieki stomatologicznej. Zajmujemy się wszystkimi dziedzinami stomatologii: od stomatologii zachowawczej przez stomatologię estetyczną po leczenie implantologiczne i ortodontyczne.

Z chęcią zadbamy nie tylko o Twój uśmiech. W naszej ofercie znajdziesz też wiele zabiegów, które pozwolą poprawić Twój wygląd, poprawić samopoczucie, zwiększyć pewność siebie i poczuć się lepiej we własnej skórze.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dr Joanna Jurenko

Dr Joanna Jurenko ©Tom Kurek
Dr Bartosz Jurenko ©Tom Kurek
STOMATOLOGIA

Dr Bartosz Jurenko