O firmie

Jurenko Clinic

Dbamy o zdrowie i urodę naszych pacjentów już od 2008 roku. W naszych gabinetach z ogromną pasją i zaangażowaniem dbamy o Naszych pacjentów wykorzystując najnowszą wiedzę, technologię oraz nasze wieloletnie doświadczenie.

Przygotowujemy odpowiednie do potrzeb plany leczenia, dbamy o Państwa zdrowy i piękny uśmiech oraz cofamy proces starzenia likwidując przy tym różnego rodzaju niedoskonałości.

Dodatkowo oferujemy szeroką ofertę zabiegów poprawiających stan skóry, wykorzystując przy tym najnowocześniejsze technologie medyczne. Nasza wyspecjalizowana klinika stomatologiczna, która gwarantuje swoim pacjentom leczenie na światowym poziomie.

Klinika dentystyczna

Piękny i zdrowy uśmiech, piękny wygląd oraz cera i skóra pozbawiona niedoskonałości, to cel naszej pracy, tworząc klinikę Jurenko.

Klinika dentystyczna

Nasza wyspecjalizowana klinika stomatologiczna oraz klinika medycyny estetycznej to gwarancja wysokiej jakości i komfortu naszych pacjentów.

KLINIKA JURENKO

Dla nas ważna jest najwyższa jakość świadczonych zabiegów. Z pełną odpowiedzialnością gwarantujemy najwyższe standardy wykonania zabiegów, doświadczenie i profesjonalizm całego zespołu, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz wykorzystywanie tylko i wyłącznie najwyższej jakości preparatów.

W naszych komfortowo urządzonych gabinetach oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny. Zajmujemy się wszystkimi dziedzinami stomatologii, od stomatologii zachowawczej przez stomatologie estetyczną po leczenie implantologiczne i ortodontyczne.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dr. Joanna Jurenko

STOMATOLOGIA

Dr. Bartosz Jurenko