Jurenko Clinic

dr Joanna Jurenko

„Piękno tkwi w naturalności”

dr Joanna Jurenko

Dr Joanna Jurenko w roku 2015 została certyfikowanym lekarzem w dziedzinie medycyny estetycznej amerykańskiej firmy Allergan, która jest wynalazcą i pionierem w produkcji toksyny botulinowej oraz dostarcza innowacyjne, wysokiej jakości preparaty stosowane w medycynie estetycznej.

Dr Joanna Jurenko ©Tom Kurek
Dr Joanna Jurenko

Od lat regularnie bierze czynny udział w konferencjach i kongresach zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych poświęconych medycynie estetycznej. Z ważniejszych należy wymienić IMCAS w Paryżu (International Master Course on Aging Science), w którym uczestniczy rokrocznie ponad 9 tysięcy specjalistów medycyny estetycznej z całego świata oraz AMWC w Monte Carlo (Aesthetic & Anti-Aging Medicine World Congress), Światowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który jest dla nas bardzo ważny, ponieważ kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo, które wraz z zadowoleniem pacjenta jest naszym głównym priorytetem.

W 2016 roku dr Joanna Jurenko została zaproszona do wzięcia udziału w prestiżowym programie szkoleniowym Allergan Medical Institute, skierowanym wyłącznie do niewielkiej grupy lekarzy z całego świata. Szkolenie trwa kilka lat, zjazdy odbywają się 3-4 razy do roku, a zdobyta tam wiedza w postaci zaawansowanych i nowoczesnych technik zabiegów estetycznych, zgodnie ze światowymi nowinkami i standardami, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów, umiejętność doboru najskuteczniejszego zabiegu do oczekiwań Pacjenta oraz zastosowanie najnowocześniejszego sprzętu w oparciu o najnowsze technologie.

W 2007 roku ukończyła Pomorską akademię Medyczną w Szczecinie na kierunku lekarskim. W 2014 roku uzyskała tytuł specjalisty okulistyki. W 2021 wspólnie ze swoim mężem otworzyli innowacyjną klinikę – Jurenko Clinic w Słubicach, która kompleksowo dba o wygląd i zdrowie pacjentów, łącząc najnowsze techniki i wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii. W swojej pracy kieruje się sectio aurea, czyli złotymi proporcjami, dążąc do harmonijnych, odmłodzonych rysów twarzy bez efektu przerysowania.