KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Bioremodeling skóry

Biohydrostymulator

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Młody, promienny wygląd jest ważny dla wielu osób. Marzymy o jędrnej skórze, przywróceniu utraconego konturu twarzy, spłyceniu zmarszczek i o ogólnej rewitalizacji skóry twarzy, ale niestety – upływający czas jest dla nas bezlitosny. Na szczęście dostępne są liczne zabiegi, które mają zadbać o atrakcyjny i młody wygląd skóry, przywracając jej sprężystość i młodzieńczy blask. Jednym z nich jest stabilizowany kompleks hybrydowy do przebudowy skóry, zabieg, który wykonasz w naszej klinice stomatologii i medycyny estetycznej Jurenko.

ZABIEG NA TWARZ

Hybrydowy kompleks kwasu hialuronowego – co to jest?

Stabilizowany kompleks hybrydowy do przebudowy skóry to nowoczesny zabieg, mający na celu ujędrnienie skóry oraz remodeling tkanek podskórnych, które ulegają wiotczeniu. Polega on na wstrzykiwaniu w precyzyjnie wybrane miejsca odpowiednich ilości innowacyjnego preparatu o tej samej nazwie, znanego także jako „molekuła młodości”.

Dlaczego hybrydowy kompleks kwasu hialuronowego zalicza się do innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej? Molekuła młodości zawiera łańcuchy kwasu hialuronowego o odpowiedniej długości, połączone w stabilną cząsteczkę dzięki sieciowaniu najnowszej generacji. Hybrydowa, stabilizowana termiczne cząsteczka, która powstaje w wyniku sieciowania, charakteryzuje się zupełnie odmiennymi właściwościami. Taki kwas hialuronowy nie jest wypełniaczem, nie wykorzystuje się go również do mezoterapii: nie sposób porównać go z innym preparatem, ponieważ dodatkowo posiada najwyższe wykorzystane dotychczas stężenie (64 mg w jednej dawce).

Połączenie innowacyjnej budowy kwasu hialuronowego i najwyższa możliwa dawka sprawiają, że preparat działa wielopoziomowo i odmładza nie tylko skórę, ale także tkanki podskórne. To zatem jedyny dostępny obecnie na rynku produkt wykorzystywany do bioremodelingu, czyli przebudowy skóry.

ZABIEG NA TWARZ

Dlaczego stabilizowany kompleks hybrydowy do przebudowy skóry jest skuteczny?

Najnowszej generacji produkt to nie wszystko. Sekretem skuteczności stabilizowanego kompleksu hybrydowego do przebudowy skóry jest powolne i długotrwałe uwalnianie się preparatu z miejsca wstrzyknięcia. Powoduje to, że zmiany, ubytki i utracone fragmenty skóry zostają przebudowane i uzupełnione. To jednak nie koniec: cząsteczki kwasu hialuronowego dodatkowo pobudzają komórki skóry właściwej do pracy, czyli do syntezy kolagenu i elastyny. Niesie to za sobą wiele pozytywnych zmian:

 • skóra odzyskuje elastyczność,
 • powraca jędrność skóry,
 • poprawia się kontur twarzy,
 • policzki delikatnie się unoszą,
 • bruzdy i zmarszczki ulegają wypełnieniu.

Proces ten nazywa się efektem „miliona sprężynek”. Powodują one, że skóra staje się napięta, a Ty wyglądasz po prostu młodziej!

ZABIEG NA TWARZ

Jak wygląda przebieg zabiegu?

Hybrydowy kompleks kwasu hialuronowego to nie tylko innowacyjny produkt o wyjątkowej skuteczności, ale również nowoczesny sposób iniekcji. Doskonałe efekty i redukcję działań niepożądanych uzyskano, opracowując dedykowaną metodę podawania preparatu. Opatentowana technika BAP, czyli Beauty Aesthetic Points polega na wykonaniu zaledwie pięciu iniekcji po każdej stronie twarzy. W sumie jest to zatem dziesięć precyzyjnych nakłuć, skoncentrowanych przede wszystkim na linii żuchwy, policzkach i obszarze pod policzkami.

Dlaczego to takie ważne? Iniekcja w precyzyjnie wybranych punktach sprawia, że zachodzące na Twojej twarzy procesy starzenia zostają kompleksowo zatrzymane. Jak to możliwe? Kwas hialuronowy o innowacyjnej budowie i wysokim stężeniu tworzy w skórze właściwej rusztowania. To na nich opiera się proces wysmuklenia twarzy.

Jak wygląda przebieg zabiegu przy użyciu stabilizowanego kompleksu hybrydowego do przebudowy skóry? Iniekcje wykonuje się powoli: nie bez powodu. Powolne wstrzyknięcia ograniczają ryzyko powstania obrzęku i zasinienia w miejscach wkłucia. Wykonany prawidłowo zabieg jest również praktycznie bezbolesny. Nie musisz się więc niczego obawiać.

ZABIEG NA TWARZ

Stabilizowany kompleks hybrydowy do przebudowy skóry – efekty

Zastanawiasz się, jakich rezultatów możesz spodziewać się po hybrydowym kompleksie kwasu hialuronowego? Efekty, które najczęściej zauważają nasze Klientki, to przede wszystkim:

 • odzyskanie utraconego konturu i profilu twarzy,
 • redukcja zmarszczek,
 • wysmuklenie dolnej części twarzy oraz poprawa wyglądu szyi,
 • efekt liftingu twarzy,
 • poprawa jędrności skóry i jej napięcie
 • likwidacja opadających policzków,
 • wygładzenie linii marionetek oraz okolicy ust,
 • redukcja bruzd na linii żuchwy,
 • poprawa głębokiego nawilżenia skóry.

ZABIEG NA TWARZ

Hybrydowy kompleks kwasu hialuronowego – czy warto się na niego zdecydować?

Do niewątpliwych zalet tego innowacyjnego zabiegu należy fakt, że efekty widoczne są już po pierwszej kuracji. Ile zabiegów jest konieczne? Optymalne, kompleksowe rezultaty zauważysz już po dwóch kuracjach. W niektórych przypadkach, kiedy skóra specjalnego wsparcia, może się okazać, że będzie konieczny trzeci zabieg, ale zazwyczaj dwie iniekcje są wystarczające, a efekt utrzymuje się bardzo długo.

Można wyróżnić wiele zalet stabilizowanego kompleksu hybrydowego do przebudowy skóry. Zabieg zapewnia:

 • kompleksowy, wielopłaszczyznowy efekt odmładzający,
 • redukcję zwiotczenia skóry bez ingerencji chirurgicznej,
 • ogólną, trwałą poprawę wyglądu skóry twarzy,
 • krótki czas trwania zabiegu,
 • długotrwałe efekty utrzymujące się przez około 1–1,5 roku,
 • niewielką liczbę nakłuć,
 • fakt, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

CENNIK

Profhilo
od 1000 zł