KLINIKA JURENKO

Biohydrostymulator

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Drobne zmarszczki spędzają Ci sen z powiek? Twoja skóra potrzebuje nawilżenia, rozświetlenia oraz przywrócenia elastyczności? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! To innowacyjny zabieg Biohydrostymulator. Dowiedz się o nim więcej!

ZABIEG NA TWARZ

Co to jest Biohydrostymulator?

Czym jest Biohydrostymulator? Taką nazwę nosi nowoczesny preparat, który umieszcza się pod skórą podczas małoinwazyjnego zabiegu mezoterapii. Oznacza to, że preparat wstrzykiwany jest do skóry właściwej, czyli do warstwy, która znajduje się pod naskórkiem.

Zabieg z wykorzystaniem biohydrostymulatora polega na podaniu preparatu zawierającego kwas hialuronowy, czyli substancję wyjątkowo skuteczną w walce ze zmarszczkami. Ten nowoczesny preparat do mezoterapii został stworzony przez firmę Allergan. Posiada on wyjątkową żelową formułę i opiera swoje działanie na technologii Vycross. Dzięki niej stopień usieciowienia kwasu hialuronowego w preparatach jest większy, co powoduje, że substancja całkowicie integruje się z tkankami. Zapewnia to doskonałe efekty rewitalizujące i liftingujące, przy zachowaniu naturalnego wyglądu. A w przypadku tego preparatu efekty są wyjątkowo trwałe!

Sekretem Biohydrostymulatora jest połączenie nisko- i wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego, co tworzy żel o ścisłym usieciowaniu. Taka budowa wyjątkowo intensywnie nawilża, wygładza skórę i przywraca jej witalność, co powoduje, że efekty takiej mezoterapii są zdecydowanie lepsze.

Biohydrostymulator wykorzystuje się do wykonywania zabiegów twarzy, ale też szyi, dekoltu, a nawet dłoni. W skład koktajlu wchodzi także środek znieczulający, lidokaina, co powoduje, że sam zabieg odbywa się w komfortowych warunkach.

ZABIEG NA TWARZ

Przebieg zabiegu z wykorzystaniem biohydrostymulatora

Sam zabieg jest bezpieczny i mało inwazyjny. Jednakże, tak jak w przypadku innych kuracji, konieczne jest poprzedzenie go konsultacją ze specjalistą, który sprawdza stan oraz kondycję skóry i upewnia się, że nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania zabiegu z wykorzystaniem biohydrostymulatora.

ile zabiegów z zastosowaniem biohydrostymulatora będzie koniecznych? Jak często je wykonywać? Najczęściej dla uzyskania najlepszych efektów wykonuje się 1 lub 2 zabiegi rocznie. Jest to jednak ustalane podczas konsultacji ze specjalistą na podstawie indywidualnych uwarunkowań.

A jak wygląda sam zabieg? Jak już wspomnieliśmy, podczas mezoterapii wprowadza się odpowiednią dawkę produktu w głąb skóry. Ilość produktu dobierana jest przez specjalistę medycyny estetycznej do potrzeb pacjentki oraz do tego, jaki jest oczekiwany efekt. Sam zabieg nie trwa zbyt długo – najczęściej jego wykonanie zajmuje ok. 60 minut.

ZABIEG NA TWARZ

Po zabiegu z zastosowaniem biohydrystymulatora

Pacjentki po wykonaniu mezoterapii z wykorzystaniem biohydrostymulatora często obserwują zaczerwienienie, obrzęk czy siniaki. To absolutnie normalna reakcja, która pojawia się w obszarach podania preparatu i ustępuje w przeciągu kilku dni.

Warto też pamiętać o odpowiednich krokach po wykonaniu kuracji. Pierwsze 24 godziny po zabiegu powinny zostać przeznaczone na odpoczynek. Konieczne jest unikanie w tym czasie wysiłku fizycznego, spożywania alkoholu oraz nie wystawianie skóry na słońce.

ZABIEG NA TWARZ

Biohydrostymulator – efekty

Kuracja z wykorzystaniem biohydrostymulatora sprawdzi się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Mezoterapię z wykorzystaniem tego produktu rekomenduje się w przypadku:

 • drobnych zmarszczek,
 • suchej i matowej skóry,
 • utraty jędrności i elastyczności,
 • pierwszych objawów starzenia się skóry.

Bardzo ważną zaletą w przypadku mezoterapii kwasem hialuronowym jest to, że jej wyniki widać już po pierwszym zabiegu. Oczywiście najlepsze efekty zabiegu widać po serii kuracji, ale jest to uzależnione od kondycji i stanu skóry. Konieczność ewentualnych powtórzeń zabiegu zostaje ustalona przez specjalistę.

Niezwykle istotne jest również to, że efekty uzyskane dzięki Biohydrostymulatorom są widoczne nawet przez 9 miesięcy! Niewiele zabiegów zapewnia rezultaty, które utrzymują się tak długo. Jakie efekty można docelowo osiągnąć dzięki tego typu kuracji? Do efektów kuracji z wykorzystaniem biohydrostymulatora należą:

 • zniwelowanie niewielkich zmarszczek i bruzd,
 • poprawa konturu warg,
 • podniesienie kącików ust,
 • ujędrnienie i podniesienie skóry twarzy oraz jej wygładzenie,
 • wzmocnienie kształtu policzków, brody i linii żuchwy,
 • głębokie nawilżenie skóry oraz przywrócenie jej młodego wyglądu.

ZABIEG NA TWARZ

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg z zastosowaniem Biohydrostymulatora nie jest jednak przeznaczony dla każdego. Zanim zdecydujesz się na tę kurację, sprawdź, czy nie masz ku temu przeciwwskazań. Biohydrostymulator nie jest wskazany dla osób:

 • w ciąży lub karmiących piersią,
 • chorujących na nowotwory lub podczas chemioterapii,
 • w zaawansowanej cukrzycy,
 • cierpiących na infekcje skórne o różnym podłożu,
 • z czasowym uszkodzeniem skóry,
 • zażywających leki obniżające krzepliwość krwi.

Umów się na spotkanie w Jurenko Clinic. Omówimy wspólnie Twój stan zdrowia i potwierdzimy, czy zabieg jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Chętnie odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

CENNIK

Profhilo
od 1000 zł
Jalupro
od 500 zł
Nucleofill
od 1000 zł
Radiesse
od 1800 zł
Juvederm VOLITE
od 1200 zł