ODMŁODZENIE SKÓRY

Bioremodeling skóry to nowoczesny zabieg, mający na celu ujędrnienie skóry oraz remodeling tkanek podskórnych, które ulegają wiotczeniu przy zastosowaniu hybrydowego kompleksu kwasu hialuronowego.

Pozbądź się drobnych zmarszczek z pomocą biohydrostymulatora.  Zapewnia doskonałe efekty  liftingujące i rewitalizujące, przy zachowaniu naturalnego wyglądu. A w przypadku tego preparatu efekty są wyjątkowo trwałe!

Z wiekiem włókna kolagenowe zanikają, a skóra staje się mniej napięta. Rozwiązaniem jest skorzystanie z nowoczesnego zabiegu Kolagen.

Najpopularniejszy zabieg ostatnich lat. Mezoterapia igłowa zapewnia spektakularne efekty. Celem jest poprawa metabolizmu komórek skóry, poprawa mikrokrążenia oraz stymulacja fibroblastów do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu.

Fibryna bogatopłytkowa prowadzi do kompletnej odbudowy tkanek, a tym samym poprawę elastyczności i jędrności skóry. Zabieg podania fibryny bogatopłytkowej ma małą inwazyjność i właściwie nie występują po nim negatywne skutki uboczne.

Zabieg bazuje na mezoterapii mikroigłowej przy użyciu specjalnego narzędzia. Ma on na celu regenerację skóry oraz pobudzenie komórek do produkcji elastyny i włókien kolagenowych.

Chcesz, by Twoja skóra wyglądała nautralnie i młodo? Seria zabiegów z stymulatorami tkankowymi spłyca zmarszczki, przywracając skórze jędrność i sprężystość. Efekty takiej kuracji dłużej się utrzymują i są bardziej naturalne.

Odkryj innowacyjny zabieg dający spektakularne efekty. Osocze bogatopłytkowe jest wykorzystywane w medycynie estetycznej celem przyspieszenia gojenia przy użyciu własnych komórek pacjenta.

W ramach marki Retix.C dostępne są różnorodne kuracje odmładzające, takie jak Smart DNA Therapy, Retibooster oraz Eye +. Preparaty zawierają m.in. retinol, witaminę C, kwasy kosmetyczne oraz substancje intensywnie nawilżające i wspomagające proces regeneracji skóry.

Soft lifting ust, policzków czy czoła pozwala na zatrzymanie procesu starzeniowego skóry. Zabieg wykonywany jest z użyciem kwasu hialuronowego, daje natychmiastowe efekty, przy jednoczesnym braku poważniejszych skutków ubocznych.

W naszej klinice oferujemy różnorodne zabiegi dla osób, które chcą zwalczyć objawy starzenia. Jednym z nich jest termolifting. Radiofrekwencja mikroigłowa przynosi obiecujące efekty, które mogą być korzystne także dla osób borykających się z nadmierną potliwością.

Peelingi chemiczne to procedura, która ma na celu usunięcie warstwy naskórka lub jego części za pomocą specjalnie dobranych preparatów medycznych. Dzięki właściwym substancjom chemicznym można opóźnić widoczne oznaki starzenia się skóry oraz poprawić ogólny stan jej wyglądu.