KLINIKA JURENKO

Modelowanie żuchwy i brody

modelowanie żuchwy

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Pacjenci Jurenko Clinic mają do dyspozycji modelowanie żuchwy i brody oraz policzków, które pozwoli nadać ich twarzy atrakcyjny kształt. Oferowane przez nas konturowanie jest zabiegiem nieinwazyjnym, który przeprowadzany jest bez użycia skalpela. Jest to metoda bezpieczna i skuteczna, wykorzystująca kwas hialuronowy wstrzykiwany miejscowo. Procedura cieszy się popularnością zwłaszcza u mężczyzn, w przypadku których słabo zarysowana szczęka może wiązać się z poważnymi kompleksami.

Współczesna medycyna estetyczna oferuje konturowane żuchwy i policzków bez konieczności używania skalpela. Nieinwazyjna metoda stosowana w naszej klinice polega na ostrzykiwaniu brody i innych obszarów kwasem hialuronowym, zwiększając objętość skóry w wyznaczonym punkcie. Takie modelowanie brody i twarzy pozwala w pewnym stopniu zmienić jej rysy – tymczasowo i bezpiecznie. Efekty działania zabiegu utrzymują się przez co najmniej kilka miesięcy, a samą procedurę można powtórzyć po upływie 90 dni od poprzedniej.

ZABIEG NA TWARZ

Konturowanie policzków i żuchwy

Niewyraźnie zarysowany kształt szczęki jest problemem natury estetycznej dla wysokiego odsetka mężczyzn. Obecnie panowie, których uroda odbiega od obowiązującego kanonu, nie muszą poddawać się operacjom chirurgicznym, aby na to zaradzić. Konturowanie żuchwy i brody jest zabiegiem nieinwazyjnym, który przeprowadzany jest przez lekarzy specjalistów w Jurenko Clinic. Oferujemy także modelowanie policzków z użyciem kwasu hialuronowego, które pozwala podkreślić linię kości policzkowych.

Wolumetria twarzy przeprowadzana jest punktowo z użyciem mikroigieł, wprowadzających pod skórę optymalna ilość kwasu hialuronowego. Stosowana w tym zabiegu substancja czynna naturalnie występuje w ludzkim organizmie, dlatego metoda jest bezpieczna i nie niesie ze sobą długofalowych skutków ubocznych i powikłań zdrowotnych. Modelowanie policzków, żuchwy i brody poprzedza wnikliwy wywiad lekarski, którego celem jest wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań do konturowania.

ZABIEG NA TWARZ

Jak przebiega modelowanie żuchwy i brody?

Lekarz przeprowadzający modelowanie policzków, żuchwy i brody wprowadza w miejsce zabiegowe wypełniacz, który bazuje na kwasie hialuronowym. Do metody używana jest substancja czynna o odpowiedniej plastyczności oraz gęstości, która powoduje zwiększenie objętości tkanek. Konturowanie zapewnia pacjentom natychmiastowe efekty, które staną się jeszcze lepiej widoczne po upływie kilku dni. W zależności od pożądanych rezultatów twarz nabiera właściwego kształtu, co poprawia atrakcyjność i pewność siebie mężczyzn i kobiet.

Wykonywane przez nas konturowanie żuchwy i brody jest praktycznie bezbolesne. Pacjenci mogą się skarżyć jedynie na niewielki ból związany z punktowym ukłuciem igłą. Dodatkowo w wyniku modelowania policzków czy szczęki kobiety i mężczyźni poddani zabiegowi mogą odczuwać lekki dyskomfort spowodowany rozpieraniem się tkanek wypełnionych kwasem hialuronowym. Jednak wymienione skutki uboczne mijają bardzo szybko, a pozytywne efekty metody utrzymują się przez długi czas.

Wypełniacz stosowany w trakcie konturowania żuchwy i brody zawiera w swoim składzie lidokainę. Jest to substancja o działaniu przeciwbólowym, która ogranicza do minimum objawy bólowe. Dzięki temu modelowanie policzków i szczęki nie wymaga podawania pacjentom miejscowego znieczulenia. Trzeba jednak odpowiednio przygotować się do samej procedury. Kilka dni przed wizytą w gabinecie należy zrezygnować z peelingu głęboko złuszczającego, który podrażnia skórę i może wydłużyć okres rekonwalescencji.

ZABIEG NA TWARZ

Jakie efekty daje konturowanie policzków i żuchwy?

Dostępna w katalogu naszych usług wolumetria twarzy zapewnia natychmiastowe efekty. Zaletą metody jest również jej krótki czas trwania – pacjenci spędzają w gabinecie lekarza nie więcej niż pół godziny. Ostateczny czas jest uzależniony od obszaru poddawanego modelowaniu. Już po powrocie do domu z gabinetu można zauważyć poprawę kształtu policzków, żuchwy czy brody. Po dwóch dniach od konturowania znika też ewentualny obrzęk lub zaczerwienienie, przez co rezultaty zabiegu są jeszcze bardziej dostrzegalne.

Dzięki modelowaniu brody i żuchwy każdy mężczyzna może dodać sobie atrakcyjności. Natomiast kobiety pragnące poprawić swój wygląd mogą zdecydować się na konturowanie policzków z użyciem kwasu hialuronowego. Wolumetria twarzy jest przeprowadzana u nas w klinice przez lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej.

Osoby pragnące skorzystać z usług Jurenko Clinic mogą umówić się na konsultacje wstępne z lekarzem. W czasie rozmowy specjalista odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Udziela również szczegółowej instrukcji dotyczącej odpowiedniego przygotowania do modelowania żuchwy, brody czy policzków. Celem wywiadu lekarskiego jest też wykazanie wszelkich nieprawidłowości, które mogą być przeciwwskazaniem do konturowania twarzy z wykorzystaniem wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego.

ZABIEG NA TWARZ

Jurenko Clinic – modelowanie żuchwy i policzków

W klinice medycyny estetycznej Jurenko Clinic korzystamy z metod zgodnych z aktualnym stanem wiedzy. Dysponujemy sprzętem i preparatami, które pozwalają nam przeprowadzać konturowanie żuchwy i brody w sposób bezpieczny dla każdego pacjenta, u którego nie wykazano przeciwwskazań. Modelowanie policzków i innych części twarzy jest zabiegiem, na który chętnie zapisują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pozwala on bowiem stosunkowo niskim kosztem skorygować mankamenty urody bez użycia skalpela.

Jurenko Clinic działa na polskim rynku już od 2008 roku. Od tego czasu w naszym katalogu usług pojawił się szereg usług z zakresu medycyny estetycznej, które mogą zainteresować potencjalnych pacjentów kliniki. Konturowanie żuchwy i brody, a także modelowanie policzków to zabiegi o długotrwałych efektach, które utrzymują się nawet przez rok, w zależności od indywidualnego przypadku. W trakcie wywiadu lekarskiego specjalista określi, jakich rezultatów może się spodziewać pacjent decydujący się na wolumetrię twarzy.

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

CENNIK

Modelowanie rysów twarzy
od 1000 zł