Jurenko Clinic

dr Bartosz Jurenko

„Uśmiech bez przerwy”

dr Bartosz Jurenko

W 2016 roku ukończył prestiżowy kurs w Mediterranean Prosthodontic Institute na Uniwersytecie Karoliny Północnej The University of North Carolina at Chapel Hill. Uniwersytet Karoliny Północnej, który w rankingach zaliczany jest do pierwszej piątki najlepszych uczelni stomatologii na świecie.

Dr Bartosz Jurenko ©Tom Kurek
Dr Bartosz Jurenko

Dr Bartosz Jurenko specjalizuje się w leczeniu implantologicznym i zaawansowanych odbudowach protetycznych. Wykształcenie stomatologiczne zdobywał na kierunku lekarsko-dentystycznym, aby następnie podjąć pracę w klinice Hahs w Szczecinie (jednej z największych klinik stomatologicznych w Polsce). Po dwóch latach pracy w Szczecinie, doktor objął stanowisko kierownika gabinetów stomatologicznych w gabinetach Medpolska w Słubicach.

Po pięciu latach pracy w gabinetach Medpolska, dr Bartosz postanowił otworzyć swoją, własną klinikę – Impladent Clinic, w której chciał, od początku, do końca, zrealizować swoją wizję o leczeniu i opiece nad pacjentami. W Impladent Clinic udało mu się połączyć zebrane doświadczenia z dużej renomowanej kliniki oraz doświadczenie niezbędne do prowadzenia kompleksowego leczenia pacjentów ubezpieczonych w niemieckich kasach chorych.

W 2021 wspólnie ze swoją żoną otworzyli innowacyjną klinikę – Jurenko Clinic w Słubicach, która kompleksowo dba o wygląd i zdrowie pacjentów łącząc najnowsze techniki i wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii.