KLINIKA JURENKO

Implantologia

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

W zakres usług świadczonych przez Jurenko Clinic wchodzi implantologia stomatologiczna. W placówce wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne metody leczenia oraz innowacyjne materiały umożliwiające osiągnięcie najlepszych rezultatów kuracji. Z naszej oferty korzystają osoby zmagające się z brakami w uzębieniu, które pragną na nowo cieszyć się zdrowym, pełnym uśmiechem w każdej sytuacji. Proponujemy im tytanowe implanty, których konstrukcja jest objęta dożywotnią gwarancją. To oznacza, że w przypadku, gdy implant ulegnie uszkodzeniu, zostanie on wymieniony na nowy.

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w implanty, zamiast stosowania tradycyjnych, wyjmowanych protez. Takie rozwiązanie jest dla nich znacznie wygodniejsze i, mimo stosunkowo wysokiej ceny, leczenia w dłuższej perspektywie czasu jest też bardzo opłacalne. Nasza klinika korzysta wyłącznie z innowacyjnych materiałów, które są bezpieczne dla pacjentów i z powodzeniem zastąpią naturalne zęby.

STOMATOLOGIA

Jurenko Clinic – klinika implantologii stomatologicznej

We współczesnej implantologii stomatologicznej głównym budulcem materiałów służących do zastępowania braków w uzębieniu jest tytan, który wyróżnia się imponującą wytrzymałością mechaniczną. Dodatkowo to niezwykle trwałe tworzywo zrasta się z tkankami kostnymi i nie powoduje alergii. Z tego powodu implanty tytanowe nie tylko z powodzeniem zastępują prawdziwe zęby, ale często są od nich bardziej wytrzymałe. Inwestycja w wypełnianie braków w uzębieniu to inwestycja w zdrowie i komfort życia.

Pacjentom naszej kliniki proponujemy zarówno pojedyncze korony, jak i protezy oraz mosty na implantach, które będą dobrze im służyć przez całe życie. Z pomocą takich rozwiązań można uzupełnić nie tylko pojedyncze, ale też bardziej zaawansowane braki w uzębieniu. Kształt i kolorystyka uzupełnień zębowych są zawsze indywidualnie dopasowywane do każdej leczonej osoby. Umożliwia to dostępna w Jurenko Clinic technologia eLAB czyli cyfrowy dobór koloru. Pozwala ona na niezwykle precyzyjne dopasowanie koloru i odcienia zęba, co jest szczególnie istotne w przypadku przednich zębów. Koszt ustalamy indywidualnie i dopiero po akceptacji wyceny przystępujemy do rekonstrukcji uśmiechu.

STOMATOLOGIA

Implantologia stomatologiczna – dlaczego warto?

W dzisiejszych czasach stomatologia zachowawcza jest na bardzo wysokim poziomie, a świadomość pacjentów w zakresie regularnych wizyt u stomatologa i dbania o swój uśmiech rośnie. Dlatego odsetek osób ze znacznymi brakami w uzębieniu jest niższy, niż jeszcze kilka dekad temu. Mimo to utrata zębów to problem wielu pacjentów, którzy utracili je w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub problemów zdrowotnych. Nasza klinika proponuje takim osobom sprawdzone rozwiązania do wypełnienia braków zębowych, które pozwolą im znów uśmiechać się szeroko i bez skrępowania!

Uzupełnienie braków w obrębie uzębienia nie jest jednak kwestią wyłącznie estetyczną. Chociaż duża część pacjentów korzysta z dobrodziejstw implantologii stomatologicznej, aby poprawić wygląd swojego uśmiechu, to warto pamiętać również o innych, ważniejszych przyczynach. Brak zęba, zwłaszcza trzonowego prowadzi bowiem do licznych zmian w obrębie stawu żuchwowego, których leczenie w przyszłości będzie kosztować pacjenta znacznie więcej pieniędzy, niż inwestycja w implant tytanowy.

Dzięki implantom wszczepianym w miejscu braków zębowych można uniknąć powstawania nieestetycznych przerw między zębami. Takie odstępy nie tylko wyglądają niekorzystnie, ale stanowią również siedlisko bakterii, ze względu na odkładanie się w nich resztek pokarmowych. Dodatkowo implanty pozwalają uniknąć pochylania się zębów w stronę sąsiadującej z nimi luki, co przeważnie prowadzi do poważnych zaburzeń w obrębie stawu skroniowo-żuchwowego.

CENA ZABIEGU

OPIS ZABIEGU

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł
Wypełnianie zmarszczek wokół ust, zmarszczek marionetek, lwiej zmarszczki
od 700 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.