KLINIKA JURENKO

Odzyskaj piękny uśmiech i pewność siebie – Implantologia stomatologiczna Słubice

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

W przypadku braku w uzębieniu, bez względu na to, czy jest to pojedynczy ubytek, czy kilka brakujących zębów, najlepszą opcją jest zastosowanie implantów.

Są one montowane dzięki tytanowym śrubom osadzanym w kości. Rekonstrukcja uzębienia dzięki implantom pozwala odzyskać dawny komfort życia.

STOMATOLOGIA

Leczenie pełnego bezzębia – proteza oparta na implantach

Używanie tradycyjnej protezy wiążę się z dyskomfortem. Po kilku latach noszenia tradycyjnej protezy stan szczęki i żuchwy pogarsza się. To efekt ciągłego nacisku w trakcie przeżuwania. Z czasem dochodzi do zaniku kości. Protezy oparte na implantach mogą spowolnić ten proces, wyeliminują potrzebę ścisłego przylegania i utrzymają Twoje zęby na miejscu.

STOMATOLOGIA

Proteza na implantach – Słubice

Proteza oparta na implantach może być częściowym bądź całkowitym uzupełnieniem braków zębowych. Wykorzystuje się w niej implanty stomatologiczne. Elementy utrzymujące wprowadzone są w protezę i opierając się na implantach zapewniają lepsze wsparcie i stabilizację dla uzupełnionych zębów.

W Impladent Clinic w Słubicach terapię rozpoczynamy od konsultacji, podczas których lekarz tworzy indywidualny plan leczenia, dopasowany do potrzeb i stanu zdrowia pacjenta. W każdym przypadku czas leczenia i wyselekcjonowane metody mogą się różnić. Lekarz decyduje także o możliwości wykorzystania w terapii już posiadanej protezy.

STOMATOLOGIA

Efekty zastosowania protezy na implantach

Pacjenci zaraz po zakończeniu terapii cieszę się jej efektami, takimi jak:

  • wyraźna mowa,
  • bezproblemowe jedzenie i przeżuwanie pokarmów odradzanych podczas
  • komfort, brak otarć i bolących miejsc, dzięki dużej stabilności protezy.
STOMATOLOGIA

Implant zamiast pojedynczego zęba – dlaczego należy uzupełniać nawet 1 lukę?

W miejscu nie uzupełnionej utraty nawet jednego zęba dochodzi do zaniku kości. Im później brak ten zostanie uzupełniony, tym bardziej rozległy i kosztowny będzie zabieg.

Luka w uzębieniu powoduje przemieszczenie się sąsiednich zębów, co inicjuje kolejne problemy ze zdrowiem jamy ustnej:

  • powstają przerwy między zębami,
  • w przerwach odkładają się resztki pokarmowe i dochodzi do próchnicy i nieestetycznego odsłaniania korzeni zębów.
  • Sąsiadujące zęby pochylają się w stronę luki, powstają przeszkody zgryzowe, zęby przeciwstawne wysuwają się poza linię zgryzu, co może skutkować zaburzeniami w stawach skroniowo – żuchwowych,
  • Może dojść do utraty przeciążonych zębów,
  • Braki uzębienia to nieprawidłowo rozdrobniony pokarm, co ma negatywny skutek dla układu pokarm.

Bardzo ważny jest też efekt estetyczny. Zdrowe zęby to gwarancja pięknego uśmiechu, który ułatwia nawiązywanie znajomości i codzienne kontakty interpersonalne. Brak pojedynczych zębów może wpłynąć na estetyczny odbiór Pacjenta:

  • Braki zębów, nawet te umieszczone głębiej w jamie ustnej, mogą powodować dyskomfort i ograniczać swobodę podczas spotkań towarzyskich – obawy przed szerokim uśmiechem. Może to negatywnie wpływać na odbiór Pacjenta przez jego otoczenie.
  • Luka w miejscu utraty zęba wpływa na estetykę uśmiechu, ale również może być przyczyną zapadania się warg i policzków, przez co twarz starzeje się szybciej.
STOMATOLOGIA

Dożywotnia gwarancja na implanty w Impladent Clinic w Słubicach

Dla naszych Pacjentów wybieramy tylko najlepsze rozwiązania, a jakość implantów musi być najwyższa. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu pozwala nam gwarantować dożywotnią trwałość wszczepionych przez nas implantów. Jeśli wszczepiony w naszej klinice implant z różnych powodów nie ulegnie integracji z kością, gwarantujemy nieodpłatny zabieg wymiany implantu na kolejny.

Warunkiem gwarancji jest przestrzeganie higieny jamy ustnej zgodnie ze wskazówkami lekarza stomatologa i przestrzeganie terminów wizyt kontrolnych, które powinny odbywać się 2 razy do roku.

CENA ZABIEGU

OPIS ZABIEGU

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł
Wypełnianie zmarszczek wokół ust, zmarszczek marionetek, lwiej zmarszczki
od 700 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

OFERTA SPECJALNA

Voucher promocyjny

Będzie nam miło jak oznaczysz naszą klinikę @jurenko_clinic na Instagramie.
W podziękowaniu otrzymasz od nas zniżkę! Będąc w recepcji pokaż umieszczone na swoim profilu zdjęcie z naszej kliniki z oznaczeniem nas a otrzymasz 10% zniżki na kolejny zabieg.