KLINIKA JURENKO

Soft lifting

soft lifinting

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Obecnie pacjenci pragnący odwrócić proces starzenia się skóry i przywrócić jej zdrowy, młodzieńczy wygląd, mają do dyspozycji wiele rozwiązań. Medycyna estetyczna oferuje szereg nieinwazyjnych zabiegów, które nie wykazują niepożądanych, długofalowych skutków ubocznych i często działają natychmiastowo i przez długi czas. Jedną polecanych metod, dostępnych w ofercie Jurenko Clinic, jest soft lifting ust i twarzy, który zapewnia efekt widocznego odmłodzenia. Jest to procedura wykonywana w naszym gabinecie bez użycia skalpela, z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Na zabieg mogą się zdecydować pacjenci, którzy pragną odwrócić proces starzenia się i wiotczenia skóry, na nowo ciesząc się młodym obliczem.

ZABIEG NA TWARZ

Soft lifting ust i twarzy

Po 25. roku życia skóra człowieka w znacznym stopniu traci na elastyczności i objętości, czego rezultatem jest widoczne postarzanie się twarzy. Soft lifting ust, policzków czy czoła pozwala zatrzymać ten proces, z korzyścią dla wyglądu pacjenta i jego dobrego samopoczucia. Wykonywany z użyciem kwasu hialuronowego zabieg daje natychmiastowe efekty, przy jednoczesnym braku poważniejszych skutków ubocznych. Składnik ten wypełnia skórę, nawilża ją od wewnątrz i odżywia.

Przesłanką do wykonania zabiegu jest przede wszystkim obniżenie gęstości skóry, jej zwiotczenie oraz zmarszczki. Soft lifting pozwoli skutecznie zniwelować wymienione mankamenty. Można się na niego zdecydować również w celu usunięcia efektów zmęczenia i worków pod oczami, opadających kącików ust oraz tzw. chomików czy nieestetycznego drugiego podbródka. W wybrane przez pacjenta partie twarzy zostanie wstrzyknięty kwas hialuronowy, który jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie człowieka.

ZABIEG NA TWARZ

Soft lifting – efekty

Kwas hialuronowy to substancja naturalna, która znajduje się w skórze człowieka, a także w chrząstkach czy naczyniach krwionośnych. Wraz z upływem lat jego zawartość obniża się w znacznym stopniu, a po 80. roku życia znika prawie całkowicie. Proces ten jest bezpośrednio odpowiedzialny za utratę wiotkości cery, która staje się mniej elastyczna, cienka i bardziej delikatna, a co za tym idzie – podatna na negatywne czynniki zewnętrzne. Soft lifting ust i twarzy pozwala odwrócić te efekty w dużym stopniu w sposób bezpieczny.

W Jurenko Clinic zajmujemy się iniekcją kwasu hialuronowego z wykorzystaniem bezpiecznych i skutecznych metod. Soft lifting często wybierają kobiety i rzadziej mężczyźni po 30. roku życia w celu poprawy wyglądu i zwiększenia objętości skóry. Procedura daje takie efekty, jak m.in.:

  • wymodelowanie i poprawa konturu twarzy,
  • redukcja zmarszczek na czole i wokół oczu,
  • podniesienie opadających kącików ust,
  • poprawa kondycji skóry i jej nawilżenie.

ZABIEG NA TWARZ

Soft lifting – jak się przygotować?

Ze względu na nieinwazyjność zabiegu nie trzeba się do niego szczególnie przygotowywać. Pacjenci kliniki Jurenko mają zapewnione darmowe konsultacje wstępne, w których trakcie przeprowadzamy dokładny wywiad lekarski. Należy poinformować specjalistę o wszystkich chorobach przebytych w ostatnim czasie, przyjmowanych lekach, a także ewentualnych alergiach. Następnie można ustalić z lekarzem termin kolejnej wizyty, na której przeprowadzimy zabieg właściwy: soft lifting ust czy innych partii twarzy, w zależności od pożądanego efektu.

Na kilka dni przed terminem zabiegu nie można wykonywać peelingu głęboko złuszczającego skórę. Taka procedura osłabia bowiem naskórek, co przyczynia się do procesu wydłużenia się gojenia miejsc poddanych iniekcji. Należy również zrezygnować z opalania się na słońcu czy na solarium. Soft lifting daje efekty uboczne w postaci zaczerwienienia i lekkiego opuchnięcia skóry i ust, które mijają po upływie kilku dni. W niektórych przypadkach mogą pojawić się również niewielkie siniaki, które również szybko znikają.

ZABIEG NA TWARZ

Soft lifting hialuronowy

Procedura wstrzykiwania kwasu hialuronowego jest bezpieczna, jednak istnieją przeciwwskazania do jej wykonywania. Zabieg nie jest zalecany kobietom w ciąży i w okresie laktacyjnym, osobom cierpiącym na choroby nowotworowe i autoimmunologiczne, a także pacjentom ze stanem zapalnym/zakażeniem skóry oraz z alergiami na składniki preparatu. Lekarz podczas konsultacji udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania związane z soft liftingiem ust i twarzy, a także poinformuje o wszystkich efektach ubocznych, jakich można się spodziewać.

Klinika medycyny estetycznej Jurenko Clinic oferuje duży wybór zabiegów odmładzających. Oprócz soft liftingu pacjenci mają do dyspozycji m.in. wolumetrię twarzy, wygładzenie zmarszczek mimicznych z użyciem botoksu, mezoterapię igłową. Proponujemy zabiegi ujędrniające i odżywiające skórę twarzy oraz usta, które przeprowadzane są przez lekarza specjalistę po konsultacji wstępnej.

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

CENNIK

Powiększenie i modelowanie ust
od 800 zł
Wolumetria
od 1000 zł
Modelowanie rysów twarzy
od 1000 zł
Wypelnianie drobnych zmarszczek
od 700 zł
Dłonie, szyja, dekolt
od 1000 zł