KLINIKA JURENKO

Mikronakłucia 4.0

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Nowoczesne technologie pozwalają nam znów poczuć się młodo. To dzięki nim możesz przywrócić swojej skórze piękny wygląd i jędrność. Zabiegiem, w którym spotyka się innowacyjna technologia i nadzwyczajna skuteczność jest Mikronakłucia 4.0. Na czym polega? Jakie efekty zapewnia? Kto nie może go stosować?

ZABIEG NA TWARZ

Mikronakłucia 4.0 – co to jest?

Na dobry początek kilka słów wyjaśnienia. Czym są mikronakłucia 4.0? To zabieg stosowany w medycynie estetycznej, który bazuje na mezoterapii mikroigłowej. Ma on na celu regenerację oraz pobudzenie komórek do produkcji elastyny i włókien kolagenowych.

Różnica między mezoterapią mikroigłową a mikronakłuciami 4.0 polega na tym, że ten drugi zabieg realizuje się przy użyciu specjalnego narzędzia. Urządzenie może przypominać długopis, wyposażony w głowicę z kilkunastoma mikroigiełkami, które delikatnie nakłuwają skórę. Iniekcje odbywają się automatycznie, ponieważ działanie mikroigiełek jest pulsacyjne. Wnikają one w skórę na głębokość od 0,5 mm do 2 mm, a dzięki temu, że głębokość iniekcji jest zmienna, koktajl odżywczych substancji przenika do wszystkich warstw skóry.

W ten sposób powstają mikrourazy, ale spokojnie! Mają one za zadanie stymulować organizm do pracy, w tym odbudowy i naprawy skóry. Co ma spore znaczenie, mikronakłucia 4.0 istotnie zwiększają przepuszczalność skóry. W ten sposób w głąb tkanki przenikają wartościowe substancje, takie jak witaminy czy aminokwasy.

Zabiegi mikronakłuć 4.0 to bardzo skuteczne, kompleksowe kuracje, które istotnie poprawią mikrokrążenie krwi, ale też odżywiają i dotleniają skórę. W ten sposób zyskuje ona wygładzenie, zmarszczki stają się mniej widoczne, a cała twarz wyostrza swój kształt. Możesz zapomnieć o pozbawionej elastyczności, ziemistej cerze!

Mikronakłucia 4.0 mają wiele zalet, które dzielią z mezoterapią igłową. Oba zabiegi są bowiem przeznaczone do każdego typu cery i można je wykonywać przez cały rok, ponieważ nie powodują wrażliwości na promienie słoneczne. Zarówno mikronakłucia 4.0 jak i mezoterapia to zabiegi, które wykonuje się na praktycznie każdej partii ciała. Tym, co różni te kuracje jest to, że w przypadku mikronakłuć 4.0 wykonuje się więcej iniekcji za pomocą specjalnych, jednorazowych końcówek, których długość można zmienić podczas zabiegu. Sprawia to, że wykonuje się więcej wkłuć w krótszym czasie.

Terapia mikronakłuć 4.0 dalej najlepsze rezultaty po wykonaniu serii zabiegów. Ich liczba jest zależna od rekomendacji specjalisty wykonującego zabieg. Zazwyczaj już po jednym zabiegu skóra wygląda lepiej, jest bardziej jędrna i napięta. Najlepsze efekty można zauważyć po serii 3–4 zabiegów, zwykle w kilkutygodniowych odstępach. Wszystko zależy jednak od kondycji skóry i problemu, z którym się borykamy.

ZABIEG NA TWARZ

Mikronakłucia 4.0: jaki zabieg wybrać?

Podobnie jak w przypadku klasycznej mezoterapii, także zabiegi mikronakłuć 4.0 mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Koktajl składników odżywczych, które zostaną umieszczone pod skórą w wyniku iniekcji, może zostać stworzony specjalnie dla Ciebie. Dlatego właśnie tak ważna jest konsultacja przed zabiegiem. Dzięki niej specjalista dokładnie wie, czego oczekujesz po wykonaniu zabiegu i dobiera składniki koktajlu tak, by uzyskać możliwie najlepszy efekt. Nie warto więc wybierać się do kliniki z ustalonym z góry przebiegiem terapii – doświadczony specjalista medycyny estetycznej dobierze najlepsze produkty według Twoich potrzeb i oczekiwań.

ZABIEG NA TWARZ

Mikronakłucia 4.0 – efekty

Zabieg mikronakłuć 4.0 wyróżnia się wyjątkowo obiecującymi efektami. Można wśród nich wymienić:

 • poprawę jędrności skóry i jej napięcia,
 • wygładzenie skóry i zniwelowanie zmarszczek,
 • regenerację i odmłodzenie skóry,
 • redukcję trądziku i rozszerzonych porów,
 • ujednolicenie kolorytu skóry,
 • redukcję blizn, zmian potrądzikowych,
 • głębokie nawilżenie skóry,
 • zagęszczenie skóry,
 • przeciwdziałanie łysieniu i przerzedzeniu włosów,
 • zwiększenie penetracji substancji aktywnych,
 • redukcję rozstępów i cellulitu.

Mikronakłucia 4.0 to jeden z tych zabiegów, których rezultaty są dostrzegalne. Wiemy, że każdy ma nieco inne oczekiwania.

ZABIEG NA TWARZ

Mikronakłucia 4.0 – powikłania

Zabieg mikronakłucia 4.0 powoduje mikrouszkodzenia skóry, ale w porównaniu do pozytywnych efektów, ewentualne skutki uboczne są marginalne. To bezpieczne i małoinwazyjne rozwiązanie, ale po jego wykonaniu może pojawić się kilka dolegliwości. Jako że narzędzie do wykonywania kuracji uszkadza skórę, może pojawić się stan zapalny, a wraz z nim zaczerwienienie i obrzęk. Zazwyczaj ustępuje on po kilkunastu minutach, ale zdarza się, że utrzymuje się przez kilka dni. To w zasadzie wszystkie minusy mikronakłuć 4.0 – powikłania, jeśli wystąpią, są niewielkie i nie wpływają na codzienne funkcjonowanie.

Nie można jednak zapomnieć o tym, że najlepszym krokiem jest wykonanie zabiegu w profesjonalnej klinice. Tylko certyfikowany specjalista z doświadczeniem jest w stanie zapewnić najlepsze rezultaty zabiegu mikronakłuć 4.0.

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

CENNIK

Twarz
700 zł
Twarz + szyja
800 zł
Twarz + szyja + dekolt
900 zł
Twarz + serum na przebarwienia
800 zł
Twarz + szyja + serum na przebarwienia
900 zł
Twarz + szyja + dekolt + serum na przebarwienia
1000 zł