KLINIKA JURENKO

Chirurgia stomatologiczna

chirurgia stomatologiczna

CZYM JEST CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Jedną ze specjalności Jurenko Clinic jest chirurgia stomatologiczna, oferująca wiele rozwiązań. Chociaż ta dziedzina kojarzy się pacjentom z nieprzyjemnymi zabiegami w obrębie jamy ustnej, to obecnie zapewnia wiele opcji wiążących się z minimalnymi objawami bólowymi. W ofercie naszej kliniki znajduje się duży wybór procedur, które pozwalają przywrócić odpowiednią kondycję i zdrowy wygląd zębom.

W naszej klinice stomatologicznej wykonujemy ekstrakcję w ramach przygotowania do kompleksowej rekonstrukcji uśmiechu. Jeżeli ten etap leczenia jest konieczny w ramach terapii, omawiamy go z Pacjentem podczas konsultacji wstępnej, przedstawiając jego przebieg.

STOMATOLOGIA

Chirurgia stomatologiczna w Jurenko – urządzenia i metody

W Jurenko Clinic stosujemy narzędzia i metody, które pozwalają przeprowadzić ekstrakcję zęba w sposób precyzyjny i możliwie najmniej bolesny dla Pacjenta. W klinice stomatologicznej wykonujemy zabiegi piezochirurgiczne, realizowane z użyciem urządzenia generującego ultradźwięki. Taka terapia umożliwia bardzo dokładne usunięcie zęba przy nieznacznej traumatyzacji okolicznych tkanek, dzięki czemu miejsce jest odpowiednio przygotowane pod wszczepienie implantu.

W ramach działań z zakresu chirurgii stomatologicznej korzystamy również z generatora ozonu. Jest to urządzenie przeznaczone do dezynfekcji ran. Stosujemy je w miejscach przeprowadzania ekstrakcji uzębienia, co umożliwia znaczne skrócenie czasu rekonwalescencji. Dokładne oczyszczenie obszaru pozabiegowego pozwala przyspieszyć dalsze etapy rekonstrukcji uśmiechu związane z wszczepieniem implantu.

STOMATOLOGIA

Chirurgia stomatologiczna w Jurenko Clinic – rekonstrukcja uśmiechu

W Jurenko Clinic Pacjenci mają możliwość dokonania metamorfozy swojego uśmiechu. Jest to kompleksowa terapia, polegająca na poprawieniu kondycji uzębienia. Metamorfoza rozpoczyna się terapią przygotowawczą, po której przechodzimy do terapii właściwej, w ramach której wykonuje się zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. W zależności od potrzeb Pacjenta i zaplanowanej terapii, lekarz może wykonać:

  • ekstrakcję,
  • wszczepienie implantów,
  • kostną odbudowę,
  • podniesienie dna zatoki szczękowej.

W ramach terapii rekonstrukcji uśmiechu w naszej klinice korzystamy z nowoczesnej technologii Digital Smile Design. Jest to cyfrowy projekt uśmiechu, dzięki któremu Pacjent może zobaczyć na ekranie monitora w formie cyfrowej, jak będzie wyglądał jego uśmiech po metamorfozie. DSD pozwala zobrazować osobie leczonej, jakich efektów może się spodziewać po zakończeniu terapii. Oferujemy też merytoryczną pomoc opiekuna pacjenta, który odpowie na pytania i opowie o dostępnych metodach leczenia.

STOMATOLOGIA

Chirurgia stomatologiczna – zabiegi

Chirurgia stomatologiczna kojarzona jest głównie z ekstrakcją zębów, jednak w przypadku pracy lekarza dentysty nie ogranicza się wyłącznie do samej ekstrakcji. Zabiegi chirurgiczne, wykonywane w Jurenko Clinic w ramach metamorfozy uśmiechu, to również podniesienie dna zatoki szczękowej, czy też odbudowa kostna.

W zakres terapii kompleksowej rekonstrukcji uśmiechu w naszej klinice wchodzi terapia przygotowawcza i terapia właściwa. To właśnie w ramach terapii właściwej wykonujemy zabiegi z chirurgii stomatologicznej oraz protetyki. Przed przystąpieniem do wspomnianych procedur trzeba koniecznie zadbać o odpowiedni stan jamy ustnej.

STOMATOLOGIA

Chirurgia stomatologiczna – leczenie

W Jurenko Clinic leczenie chirurgiczne przeprowadzane jest wyłącznie w ramach kompleksowej rekonstrukcji uśmiechu i najczęściej poprzedza zabiegi z zakresu implantologii. Dzięki interwencji lekarza specjalisty pacjent może pozbyć się dolegliwości bólowych, przywrócić odpowiedni wygląd swojego uśmiechu, a także poprawić jakość swojego codziennego funkcjonowania.

Proces leczenia w naszej klinice poprzedzony jest dokładnym wywiadem lekarskim. W trakcie wstępnej konsultacji specjalista określi dokładny stan zdrowia leczonej osoby i dobierze odpowiednie metody do konkretnego przypadku. Sam zabieg niezależnie od jego rodzaju przeprowadzany jest zawsze w czasie następnej wizyty, po zaakceptowaniu przez pacjenta zaproponowanego planu leczenia.

CENA ZABIEGU

OPIS ZABIEGU

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł
Wypełnianie zmarszczek wokół ust, zmarszczek marionetek, lwiej zmarszczki
od 700 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.