KLINIKA JURENKO

Opiekun pacjenta

KLINIKA JURENKO – OPIS USŁUGI

W Jurenko Clinic na potrzeby pacjenta odpowiada opiekun medyczny. Pracownik na stanowisku opiekuna zajmuje się sprawną komunikacją pomiędzy lekarzem prowadzącym, a osobą poddawaną leczeniu. Wprowadziliśmy taką funkcję do naszych usług, aby usprawnić kompleksowe terapie dentystyczne, które wymagają przynajmniej kilku wizyt w gabinecie specjalisty. Z takiej opcji mogą skorzystać wszyscy zainteresowani usługami z zakresu stomatologii.

Fachowa terminologia medyczna jest często niezrozumiała dla zwykłego człowieka, co może się przyczynić do komplikacji oraz niepotrzebnego stresu w trakcie leczenia. Naprzeciw takim problemom oraz potrzebom leczonych osób wychodzi opiekun pacjenta, bez którego współczesna stomatologia coraz częściej nie może się obyć! W końcu niezakłócona komunikacja z lekarzem nie zawsze jest możliwa ze względu na napięte terminy i szeroki zakres obowiązków nałożonych na specjalistów. Dzięki pośrednikowi można zoptymalizować długi proces kuracji z korzyścią dla obu zainteresowanych stron.

STOMATOLOGIA

Komunikacja opiekuna medycznego z pacjentem

W Jurenko Clinic dbamy o to, aby każda osoba korzystająca z naszych usług była zadowolona z ich jakości. Sprawna komunikacja opiekuna medycznego z pacjentem to dla nas podstawa, dlatego proponujemy taką pomoc wszystkim zainteresowanym. Pracownik kliniki, pełniący rolę opiekuna, będzie towarzyszył pacjentowi już od pierwszej wizyty w gabinecie stomatologicznym podczas wszystkich koniecznych zabiegów. O potrzebie skorzystania z takiej opcji prosimy poinformować w trakcie rezerwacji terminu wizyty w gabinecie.

Profesjonalny opiekun medyczny to nieocenione wsparcie podczas kompleksowego leczenia zębów. Szczególnie pomocny jest dla pacjentów implantologicznych oraz protetycznych, ze względu na skomplikowany, i długotrwały proces leczenia w obrębie tych obu dyscyplin. Po zakończeniu pierwszej wizyty z lekarzem prowadzącym opiekun wytłumaczy w przystępnym języku wszystkie etapy planowanego leczenia, przedstawi alternatywne metody, zapozna z kosztami zaplanowanych zabiegów, a także znajdzie rozwiązanie na ewentualne potrzeby pacjenta.

STOMATOLOGIA

Opiekun medyczny – nasza odpowiedź na potrzeby pacjenta

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy możliwość stałej komunikacji z opiekunem medycznym. Po wstępnych konsultacjach obie strony pozostają w kontakcie telefonicznym lub mailowym. Dzięki temu, kiedy wyniknie nagła potrzeba zmiany formy terapii lub pojawią się dodatkowe pytania, pacjent otrzyma pomoc w szerokim zakresie. Opiekun pomoże także w zaplanowaniu noclegu w przypadku wizyt wymagających dłuższego pobytu. Funkcja opiekuna usprawnia także pracę samych lekarzy. Dzięki opiekunowi pacjenta mogą się oni w pełni skupić na leczeniu, nie martwiąc się o pozostałe formalności z nim związane.

Profesjonalny opiekun medyczny troszczy się również o finansowe potrzeby pacjenta. Zdajemy sobie sprawę, że skomplikowane leczenie z zakresu stomatologii może być wyzwaniem dla domowego budżetu, dlatego pomocnicy zawsze przedstawiają możliwe, tańsze metody leczenia, jeśli tylko takie istnieją. Dotyczy to zwłaszcza implantologii oraz protetyki. Osobom mającym ubytki proponujemy liczne metody ich wypełnienia, których koszt jest bardzo urozmaicony.

Lekarze cieszą się ogólnym szacunkiem wśród społeczeństwa. Jest to niestety przyczyną tworzenia się dystansu pomiędzy nimi a pacjentami, którzy nie zawsze mają śmiałość do zadawania pytań, czy przedstawiania swoich potrzeb. Nic zatem dziwnego, że rola opiekuna medycznego jest podstawą komunikacji pomiędzy obiema stronami we wszystkich, nowoczesnych placówkach nie tylko z zakresu stomatologii, ale też wielu innych dziedzin medycyny.

Wykwalifikowany opiekun medyczny prowadzi pacjenta przez wieloetapowe leczenie, podnosząc go na duchu i służąc merytoryczną radą w razie potrzeby, rozwieje także wątpliwości związane z obranymi metodami kuracji. Komunikacja z takim pracownikiem jest przeważnie mniej formalna niż z lekarzem, dzięki czemu osoby korzystające z usług naszej kliniki dobrze się czują w trakcie każdej wizyty. Dodatkowo w Jurenko Clinic nieustannie inwestujemy w rozwój całego personelu, przez co każdy członek zespołu jest na bieżąco z najnowszymi doniesieniami z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej.

STOMATOLOGIA

Opiekun medyczny pacjenta w Jurenko Clinic

Jurenko Clinic to nowoczesna klinika stomatologii, stomatologii estetycznej, chirurgi, implantologii, protetyki. Każdego dnia nasi lekarze wychodzą naprzeciw zróżnicowanym potrzebom pacjentów, zmagających się z chorobami zębów, ich nieestetycznym wyglądem czy ubytkami w obrębie jamy ustnej. W celu usprawnienia komunikacji specjalistów z pacjentami zapewniamy pomoc opiekuna medycznego, który ma odpowiednie kwalifikacje z zakresu różnych dziedzin nauk stomatologicznych. Oprócz wiedzy merytorycznej każdy pracownik pełniący taką funkcję wyróżnia się także wysoką kulturą osobistą, która ułatwia komunikację z pacjentami z różnych grup wiekowych.

CENA ZABIEGU

OPIS ZABIEGU

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł
Wypełnianie zmarszczek wokół ust, zmarszczek marionetek, lwiej zmarszczki
od 700 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.