KLINIKA JURENKO

Protetyka stomatologiczna w Słubicach

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Protetyka stomatologiczna skupia się na odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich głębokim uszkodzeniu.

Do odtworzenia zębów wykorzystuje się uzupełnienia protetyczne. Można je podzielić na stałe (nie dające się usunąć z ust), ruchome (dające się wyjąć z ust) lub kombinowane (protezy ruchome połączone z uzupełnieniami stałymi za pomocą zasuw, zatrzasków, rygli lub koron teleskopowych).

Wizytę u specjalisty w tej dziedzinie należy umówić, gdy pacjent nie jest zadowolony ze swojego uśmiechu ze względu na braki w uzębieniu, kształt lub kolor zębów. Polecamy leczenie w klinice Impladent Clinic w Słubicach, gdzie doświadczeni dentyści zapewnią odpowiednią terapię.

STOMATOLOGIA

Zalety leczenia protetycznego

Nasza klinika specjalizuje się w kompleksowej odbudowie warunków zgryzowych ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań pacjenta. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie protetyki, jakimi są:

  • licówki ceramiczne,
  • odbudowy ceramiczne typu inlay, onlay, overlay,
  • korony pełnoceramiczne,
  • mosty pełnoceramiczne,
  • mosty adhezyjne – nie wymagające agresywnego szlifowania zębów,
  • protezy teleskopowe,
  • protezy zatrzaskowe,
  • protezy bezklamrowe.

Wiedza i doświadczenie naszego zespołu, a także szeroki zakres technologii, spośród których dobieramy rozwiązania optymalne dla naszych pacjentów sprawiają, że leczeniu pacjent może cieszyć się efektem naturalnego uzębienia. Leczenie protetycznie pozwala na odbudowę pojedynczych zębów zniszczonych przez próchnicę lub uraz, jak też kompletnych łuków zębowych.

STOMATOLOGIA

Rekonwalescencja i zalecenia po zabiegowe

Nasi lekarze planując leczenie protetyczne wybierają spośród z wielu możliwych wariantów. Każdy pacjent to indywidualny przypadek, dlatego rekonwalescencja w poszczególnych przypadkach może się znacznie różnić. Wszelkie wątpliwości w tym zakresie wyjaśni lekarz prowadzący podczas spotkania poprzedzającego leczenie.

CENA ZABIEGU

OPIS ZABIEGU

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł
Wypełnianie zmarszczek wokół ust, zmarszczek marionetek, lwiej zmarszczki
od 700 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

OFERTA SPECJALNA

Voucher promocyjny

Będzie nam miło jak oznaczysz naszą klinikę @jurenko_clinic na Instagramie.
W podziękowaniu otrzymasz od nas zniżkę! Będąc w recepcji pokaż umieszczone na swoim profilu zdjęcie z naszej kliniki z oznaczeniem nas a otrzymasz 10% zniżki na kolejny zabieg.