KLINIKA JURENKO

Peelingi
lekarskie

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Profesjonalne peelingi lekarskie – odmładzanie skóry

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

ZABIEG NA TWARZ

Dlaczego warto zdecydować się na peeling chemiczny?

W wyniku procesu starzenia skóra wiotczeje, tracąc swoją elastyczność, gładkość i jędrność. Widoczne przesuszenie i odwodnienie, a także zmiany w postaci przebarwień, zmarszczek, rozszerzonych porów, nierówności, zaskórników dodają Ci lat. Twoja skóra wymaga szczególnego traktowania, a my wiemy, jak o nią zadbać, by odzyskała młodzieńczy blask i zdrowy wygląd.

ZABIEG NA TWARZ

Co zyskamy dzięki peelingowi lekarskiemu?

Właściwie dobrany peeling lekarski, poprawi kondycję Twojej skóry, ujędrniając ją, odpowiednio napinając i przywracając właściwy poziom elastyczności. Dodatkowo redukcji ulegną problematyczne zmiany skórne, wyeliminowane zostaną obumarłe komórki i nastąpi produkcja kolagenu, który poprawia kondycję skóry.

Aktywne składniki peelingów dotrą do najbardziej potrzebujących obszarów i pobudzą odbudowę. Nie tylko uzyskasz młodzieńczy wygląd dzięki cofnięciu i zahamowaniu zmian zaistniałych w procesie starzenia, ale również poczujesz się młodo i pięknie.

ZABIEG NA TWARZ

Jakie zmiany nastąpią po zabiegu?

  • Ogólna poprawa kondycji skóry.
  • Uelastycznienie, nawilżenie, odżywienie, wygładzenie skóry.
  • Redukcja zmian skórnych, takich jak zmarszczki, zaskórniki, nierówności.
  • Zwężenie porów.
  • Wyrównanie kolorytu skóry i redukcja przebarwień.
  • Nadanie skórze młodzieńczego, świeżego, zdrowego i naturalnego wyglądu.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

CENA ZABIEGU

PEELINGI LEKARSKIE

Chemiczne złuszczanie skóry

TCA
od 300 zł