KLINIKA JURENKO

Digital Smile Design

KLINIKA JURENKO – OPIS

Pacjenci naszej kliniki mogą skorzystać z usługi Digital Smile Design (DSD). Jest to metoda pozwalająca lekarzowi opracować optymalny plan leczenia, a także pokazać pacjentowi, jak jego uzębienie będzie się prezentować po zakończeniu terapii. Dzięki cyfrowemu projektowi pacjent może nanieść ewentualne poprawki i przedyskutować z lekarzem swoje oczekiwania przed leczeniem. Pozwala to na uzyskanie upragnionego efektu: koloru, kształtu i wyglądu zębów.

STOMATOLOGIA

Jurenko Clinic – Digital Smile Design

Do kliniki Jurenko często zgłaszają się osoby, które są zainteresowane kompletną metamorfozą swojego uśmiechu zarówno z powodów estetycznych, jak i zdrowotnych. Krzywy zgryz, braki w uzębieniu czy przebarwienia na zębach prezentują się bardzo niekorzystnie, jednak dzięki nowoczesnym metodom leczenia można się pozbyć tych problemów na dłuższy czas. Digital Smile Design to skuteczne narzędzie, pozwalające przedstawić w formie cyfrowej efekty terapii, dzięki któremu pacjent wie, czego oczekiwać po leczeniu.

Kobiety i mężczyźni, którzy pragną cieszyć się pięknym, hollywoodzkim uśmiechem, mogą skorzystać z usług kliniki stomatologicznej Jurenko. Technologia DSD pozwala uwzględnić w projekcie wiele zmiennych, związanych z kształtem twarzy, dziąseł, ust, czy nawet mimiki twarzy leczonej osoby. Zmiany omawiane są na każdym etapie leczenia, dlatego pacjent może być pewien, że efekt będzie spełniał oczekiwania!

STOMATOLOGIA

Jak działa Digital Smile Design?

Przed przystąpieniem do projektowania uśmiechu w DSD lekarz przeprowadza wnikliwy przegląd stanu uzębienia pacjenta. Następnie przygotowywana jest szczegółowa dokumentacja fotograficzna. Na zdjęciach zostają uchwycone wszystkie zęby, a także specyficzne cechy uśmiechu. Istotnym elementem tworzenia wizualizacji jest kompleksowy wywiad z pacjentem, który pozwala określić jego cele związane z zaplanowaną terapią.

Na podstawie przygotowanej dokumentacji fotograficznej w DSD sporządza się szczegółowy projekt graficzny stanowiący bazę do dalszej pracy nad cyfrowym obrazem metamorfozy uśmiechu. Te wszystkie dane pozwalają opracować kompleksową wizualizację, na której są dobrze widoczne ewentualne dysharmonie uzębienia, wymagające interwencji lekarskiej.

Technologia Digital Smile Design zaopatrzona jest w wiele wygodnych funkcji, umożliwiających dokonanie niezwykle dokładnych pomiarów niedoskonałości w obrębie uzębienia pacjenta. Do przygotowanej wizualizacji w aplikacji DSD będą mieli cyfrowy dostęp wszyscy specjaliści pracujący nad metamorfozą uśmiechu, co znacznie usprawni komunikację pomiędzy nimi, jednocześnie nie wpływając na zwiększenie ostatecznej ceny leczenia związanej np. z koniecznością odbycia dodatkowych wizyt w gabinecie lekarskim.

STOMATOLOGIA

Digital Smile Design – dlaczego warto?

Oprócz możliwości skorzystania z systemu Digital Smile Design proponujemy usługę opiekuna medycznego, który stanowi ogromne wsparcie przy planowaniu leczenia stomatologicznego. Usługa jest szczególnie zalecana przy terapiach kompleksowych –pozwala pacjentowi mieć całkowitą kontrolę nad wszystkimi etapami kuracji czy jej kosztem. Taki specjalista pomaga także przy projektowaniu uśmiechu w DSD, zapewniając fachową poradę przy podejmowaniu trudnych wyborów związanych np. z rodzajem implantu.

Możliwość skorzystania z opcji Digital Smile Design proponujemy wszystkim pacjentom poddającym się kompleksowej rekonstrukcji uśmiechu w naszej klinice. Dzięki wizualizacji uśmiechu pacjent ma świadomość, do jakich efektów dąży, o stanowi dla niego dodatkową motywację do podjęcia terapii. Dzięki Digital Smile Design możliwe jest także wyjście naprzeciw oczekiwaniom pacjenta, poprzez wprowadzanie poprawek w wizualizacji uśmiechu.

CENA ZABIEGU

OPIS ZABIEGU

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł
Wypełnianie zmarszczek wokół ust, zmarszczek marionetek, lwiej zmarszczki
od 700 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.