KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Mezoterapia igłowa
twarzy i skóry głowy

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Mezoterapia igłowa twarzy i skóry głowy

Mezoterapię igłową stosuje się w celu rewitalizacji i zmniejszenia objawów starzenia się skóry, takich jak zmarszczki i zwiotczenie. Zabieg polega na wprowadzeniu substancji aktywnych i witamin śródskórnie, które stymulują naturalne właściwości regeneracyjne skóry.

ZABIEG NA TWARZ

Mezoterapia igłowa – wskazania

Proces starzenia wywołuje liczne zmiany na skórze w postaci pojawiających się zmarszczek, przebarwień, cieni i worków pod oczami. Z biegiem lat skóra traci jędrność, staje się cienka i prześwitująca. Niekorzystny wpływ ma również działanie czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie UV czy zanieczyszczenia. Odwodnienie, przesuszenie oraz wszelkie oznaki starzenia się skóry wymagają szczególnego rodzaju działania, które musi zostać dobrane indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

ZABIEG NA TWARZ

Mezoterapia igłowa twarzy – zabieg

Zabieg mezoterapii igłowej polecany jest szczególnie dla pacjentów borykających się z niedoskonałościami skóry, którzy chcą skorzystać z pełni naturalnej i przynoszącej długotrwałe rezultaty terapii. Wprowadzone za pomocą wkłuć indywidualnie dobierane substancje aktywne pobudzą procesy regeneracyjne i poprawią mikrokrążenie. Uzyskany efekt będzie wielokrotnie lepszy niż podczas stosowania nawet najdroższych kremów. Dzięki temu mezoterapia igłowa zyskała szeroką rzeszę zadowolonych klientów, zwłaszcza, że przynosi oczekiwane i długotrwałe efekty w bardzo krótkim czasie.

ZABIEG NA TWARZ

Jakich efektów można się spodziewać?

  • rewitalizacja i regeneracja skóry,
  • nawilżenie i poprawa elastyczności i jędrności,
  • redukcja zmarszczek,
  • przywrócenie skórze młodego wyglądu,
  • wyrównanie kolorytu skóry i redukcja przebarwień,
  • redukcja blizn.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Odmłodzenie i ujędrnianie skóry

Jalupro
od 500 zł
Twarz / szyja / dekolt
od 350 zł
Mezoterapia owłosionej skóry głowy
300 zł
Rewitalizacja okolic oczu
od 200 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.