KLINIKA JURENKO

Powiększanie
i modelowanie ust

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Kształtne, jędrne i pełne usta w gwiazdorskim wydaniu.

ZABIEG NA TWARZ

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest ciągle jednym z najbardziej popularnych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Jest to zabieg bardzo szybki, a dzięki odpowiedniemu znieczuleniu również bezbolesny. Usta tak jak każda część ciała ulegają naturalnemu procesowi starzenia. Stają się z wiekiem mniej widoczne, zanika ich kontur, tracą na objętości przez co stają się coraz bardziej wąskie. Prawidłowo wykonane wypełnianie ust kwasem hialuronowym doda ustom objętości dzięki czemu będą wyglądały młodo i soczyście. Jeżeli nie zależy Nam na wypełnieniu ust i zwiększeniu ich objętości, a marzymy o odzyskaniu lub podkreśleniu ich naturalnego kształtu to idealnym rozwiązaniem będzie zabieg modelowania ust. W tym wypadku wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w usta jest bardzo precyzyjne i skupia się głównie na podkreśleniu utraconych konturów.

To właśnie od indywidualnych potrzeb pacjenta zależy jakiego typu zabieg zostanie wykonany. Oczywiście bardzo często powiększanie oraz konturowanie ust kwasem hialuronowym jest wykonywane podczas jednego zabiegu.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatne lub trochę mocniejsze opuchnięcie, które może powodować wrażenie przerysowanego efektu . Nie należy się tym przejmować ponieważ opuchnięcie znika po kilku dniach zostawiając ostateczny i końcowy efekt.

ZABIEG NA TWARZ

Jakich efektów możesz się spodziewać?

  • powiększenia objętości ust,
  • ogólnej poprawy wyglądu i kolorytu warg,
  • wymodelowania konturu ust,
  • wypełnienia drobnych zmarszczek wokół ust,
  • eliminacji opadających kącików ust,
  • wyrównania dysproporcji,
  • nawilżenia ust.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

KWAS HIALURONOWY

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Powiększanie i modelowanie ust
od 700 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.