KLINIKA JURENKO

Jalupro

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Jalupro – kombinacja aminokwasów z kwasem hialuronowym

Preparaty Jalupro są preparatami dedykowanymi do iniekcji, a w swoim składzie posiadają innowacyjną mieszankę najważniejszych aminokwasów ( glicyny, l – proliny, l – lizyny, -l leucyny) oraz kwasu hialuronowego w wysokim stężeniu. To właśnie ta kombinacja sprawia, że pobudzana jest aktywność fibroblastów , co wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu oraz dzięki czemu wzrasta poziom nawilżenia skóry.

ZABIEG NA TWARZ

Kolagen – dlaczego jest tak ważny ?

Kolagen jest naturalnym białkiem oraz najważniejszym składnikiem budulcowym w organizmie. To właśnie on odpowiada m.in . za jędrność i elastyczność skóry. Wykazuje również działania naprawcze i sprawia, że tkanki są bardziej wytrzymałe. Z wiekiem ilość kolagenu spada i co za tym idzie – zauważamy oznaki starzenia.

ZABIEG NA TWARZ

Jalupro

Jalupro Classic – sprawdzi się dla osób, które zauważają pierwsze objawy starzenia. Będzie idealny również do podania w okolice oczu by odmłodzić ten obszar i zniwelować cienie.

Jalupro HMW – w swoim składzie posiada więcej kwasu hialuronowego więc będzie najbardziej odpowiedni dla skór, które potrzebują większego wsparcia oraz odzyskania objętości. Poradzi sobie z bliznami potrądzikowymi, głębokimi zmarszczkami, bruzdami, rozstępami, ale też cudownie odmłodzi delikatną skórę w okolicy szyi i dekoltu.

W zależności od potrzeb skóry lekarz ustala w jakim odstępie czasu oraz ile dokładnie zabiegów należy wykonać. Średnio wykonuje się serie 3 zabiegów, w odstępach 14-30 dni. Przed każdym zabiegiem nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu sam zabieg jest praktycznie bezbolesny.

ZABIEG NA TWARZ

Jalutoxin

W gabinecie Fem Estetic wykonujemy również zabieg JaluToxin, który polega na podaniu preparatu Jalupro w połączeniu z odpowiednią ilością toksyny botulinowej. Dzięki takiej kombinacji skóra odzyskuje ujędrnienie, nawilżenie oraz wygładzone zostają zmarszczki mimiczne i statyczne. Każdy kto przekonał się o zbawiennym działaniu toksyny botulinowej będzie zachwycony zabiegiem JaluToxin ponieważ dzięki połączeniu aminokwasów i toksyny botulinowej nasza skóra otrzymuje możliwie najlepsze wsparcie w walce z jej starzeniem się. JaluToxin to innowacyjna procedura medyczna, o której należy pamiętać by wykonywać ją tylko w certyfikowanych gabinetach.

ZABIEG NA TWARZ

Jalupro Drink

Idealnym dopełnieniem kuracji preparatami Jalupro jest dostępność Jalupro Drink. Jak sama nazwa wskazuje jest to suplement do picia, a dodatkowo jego działanie zostało przebadane klinicznie. W składzie znajdują się bardzo wysokie dawki 3 aminokwasów ( glicyny, lizyny, proliny) , których organizm ludzki nie jest w stanie samodzielnie syntetyzować w odpowiedniej ilości. Przyjmując systematycznie 1 saszetkę przez okres 3 miesięcy zauważymy poprawę stanu naszej skóry, nastąpi szybszy wzrost włosów, zahamowany zostanie proces ich wypadania, a paznokcie wzmocnią się. Dodatkowo skład Jalupro Drink wykazuje działania przeciwzapalne, wzmacnia system immunologiczny oraz wpływa na przyspieszenie gojenia się ran.

KROK PO KROKU

Wskazania do zabiegów z wykorzystaniem preparatów Jalupro:

  • biorewitalizacja skóry twarzy i szyi,
  • utrata jędrności i elastyczności skóry,
  • cienie pod oczami,
  • zmarszczki skóry twarzy, szyi, dekoltu,
  • blizny potrądzikowe,
  • rozstępy,
  • niejednolity koloryt skóry
  • skóra szara, pozbawiona blasku
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa,
  • wsparcie przed i po inwazyjnych zabiegach estetycznych (peelingu, terapie laserowe).

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

OFERTA SPECJALNA

Voucher promocyjny

Będzie nam miło jak oznaczysz naszą klinikę @jurenko_clinic na Instagramie.
W podziękowaniu otrzymasz od nas zniżkę! Będąc w recepcji pokaż umieszczone na swoim profilu zdjęcie z naszej kliniki z oznaczeniem nas a otrzymasz 10% zniżki na kolejny zabieg.

CENA ZABIEGU

JALUPRO

Odmłodzenie i ujędrnianie skóry

Jalupro
od 500 zł