KLINIKA JURENKO

Wypełnianie zmarszczek
„doliny łez” i „kurzych łapek”

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Wypełnianie zmarszczek „doliny łez” i „kurzych łapek” kwasem hialuronowym

Przywróć skórze młodość wokół Twoich oczu i pozbądź się zmarszczek!

ZABIEG NA TWARZ

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

W nieuniknionym procesie starzenia się okolic oczu ogromną rolę odgrywa zanik tkanki podskórnej, wiotczenie skóry oraz mięśni. W wyniku zmian w obrębie oczodołu oraz policzków powstają tzw. „kurze łapki”, czyli zmarszczki rozchodzące się promieniście od zewnętrznych kącików oczu.

Natomiast w wyniku zapadania się skóry w okolicy oczu powstaje zagłębienie, prowadzące od wewnętrznego kącika oka do środkowej części policzka, nazywane często „doliną łez”.

Każdy z nas w różnym dla siebie wieku zauważa pojawiające się z wiekiem zmiany. Warto na nie reagować zawczasu, ponieważ zmarszczki okolic oczu w połączeniu ze zwiotczałą i opadającą skórą dolnych powiek, nadają oczom i twarzy smutnego, zmęczonego wyrazu.

ZABIEG NA TWARZ

Dolina łez, kurze łapki a kwas hialuronowy

Skuteczną metodą rozwiązywania problemów ze zmarszczkami w okolicach oczu jest ich wypełnianie kwasem hialuronowym. Śródskórne wprowadzenie preparatu przez lekarza medycyny estetycznej jest całkowicie bezpieczne, a odpowiednie podanie wypełniacza redukuje zmarszczki i zagłębienia oraz przeciwdziała wiotczeniu skóry we wskazanych miejscach.

Bruzdy ulegają znacznemu spłyceniu, cienie pod oczami zmniejszają się lub znikają całkowicie, a skóra odzyskuje jędrność i objętość, staje się bardziej sprężysta, odżywiona oraz nawilżona. Efekty są zauważalne bezpośrednio po zabiegu. Dzięki temu znika wrażenie smutnej i zmęczonej twarzy, która nabiera młodzieńczego, świeżego wyglądu.

ZABIEG NA TWARZ

Jakich efektów należy się spodziewać?

  • Redukcji zmarszczek promienistych, czyli „kurzych łapek”.
  • Znacznego spłycenia „doliny łez”.
  • Zmniejszenia lub usunięcia cieni pod oczami.
  • Przywrócenia skórze elastyczności i napięcia,
  • Poprawa nawilżenia i jędrności skory w okolicach oczu.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

KWAS HIALURONOWY

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł
Wypełnianie zmarszczek wokół ust, zmarszczek marionetek, lwiej zmarszczki
od 700 zł
Wypełnianie bruzdy nosowo – wargowych
od 1000 zł
Powiększanie i modelowanie ust
od 700 zł
Wypełnianie doliny łez
od 1100 zł
Odmładzanie dłoni
1200-2000 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.