KLINIKA JURENKO

Wolumetria

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Wolumetria – modelowanie owalu twarzy bez skalpela

Przywróć właściwy kształt Twojej twarzy i nadaj jej młodszego, harmonijnego wyglądu!

ZABIEG NA TWARZ

Na czym polega wolumetria twarzy?

Idealnym i pożądanym kształtem kobiecej twarzy jest trójkąt nazywany „trójkątem młodości”. Niestety z wiekiem zmianie ulegają tkanka tłuszczowa oraz kostna, które w dużym stopniu odpowiadają za „rusztowanie” twarzy. W wyniku tych zmian twarz nabiera kształtu odwróconego trójkąta z szeroką podstawą co sprawia, że twarz wygląda ciężko i staro.

Wolumetria twarzy to zabieg, dzięki któremu można cofnąć ten proces czyli przywrócić objętość twarzy, zniwelować dolinę łez, uwidocznić i zarysować kości policzkowe oraz linię żuchwy. Dodatkowo poprawia się napięcie skóry, a twarz przestaje mieć „smutny” wyraz.

Dzieje się tak dzięki odpowiedniemu modelowaniu twarzy kwasem hialuronowym. Jest to idealny sposób na przywrócenie młodszego oraz proporcjonalnego wyglądu twarzy bez chirurgicznej interwencji.

ZABIEG NA TWARZ

Wolumetryczny lifting twarzy

Konturowanie twarzy kwasem hialuronowym pozwoli uzyskać efekt liftingu oraz przywrócenia utraconej z wiekiem objętości. Lekarz przy użyciu igły wprowadza usieciowany kwas hialuronowy w bardzo precyzyjnie określone miejsca. Efekt liftingu jest widoczny natychmiast po zabiegu. Wolumetria owalu twarzy przynosi pożądane efekty zarówno u osób młodszych, jak i starszych. Nie należy się obawiać, że lifting wolumetryczny twarzy z użyciem kwasu hialuronowego sprawi, że twarz będzie wyglądać sztucznie. Zabieg wykonany przez doświadczonego lekarza uchroni pacjenta przed przesadzonym efektem.

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • odbudowa i poprawa owalu twarzy oraz jej wyszczuplenie,
  • wyrównanie ubytków objętości twarzy,
  • wypełnienie zagłębień w okolicach skroni,
  • konturowanie linii żuchwy,
  • remodeling nosa,
  • wymodelowanie brody i podbródka,
  • nawilżenie i odżywienie skóry.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

CENA ZABIEGU

KWAS HIALURONOWY

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł