KLINIKA JURENKO

Usuwanie blizn

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Mikronakłuwanie twarzy Dermapen na blizny i rozstępy

Dermapen to najwyższej jakości urządzenie do mikronakłuwania skóry gwarantujące najlepsze efekty dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii pulsujących igieł.

ZABIEG NA TWARZ

Mezoterapia frakcyjna Dermapen – wskazania

Zabieg polecany jest szczególnie dla osób borykających się z problemem różnego rodzaju blizn występujących na skórze, chcących zwalczyć rozstępy oraz poprawić napięcie i elastyczność skóry.

Dzięki zaawansowanej technologii urządzenie jest rozwiązaniem uniwersalnym i ma zastosowanie w redukcji blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, pooparzeniowych, jak również sprawdza się doskonale przy usuwaniu zmarszczek na dłoniach i szyi oraz przy likwidacji rozstępów.

ZABIEG NA TWARZ

Dermapen – sposób działania

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Dermapen, polega na wprowadzeniu substancji czynnych w głąb skóry poprzez zaawansowaną technologię pulsujących igieł. Powstałe na skutek nakłuć mikrourazy skóry pobudzają naturalne procesy regeneracyjne i stymulują naturalna odbudowę uszkodzonych tkanek oraz pozwalają na lepsze przenikanie przez skórę substancji czynnych stosowanych w mezoterapii.

Poprawa jakości naskórka i wyglądu miejsca poddanego leczeniu następuje na skutek odżywienia i powstania nowej skóry w miejscu blizny.

Dzięki nowo powstałemu kolagenowi w widoczny sposób poprawia się unaczynienie, ukrwienie i odżywienie skóry, a jej struktura wzmacnia się i zwiększa swoją gęstość.

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • Redukcja blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i pooparzeniowych.
  • Redukcja rozstępów.
  • Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny.
  • Poprawa gęstości, elastyczności i wyglądu skóry.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

DERMAPEN

Mikronakłuwanie

Blizna miejscowa
300 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.