KLINIKA JURENKO

Peelingi chemiczne
na przebarwienia

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Peelingi chemiczne na przebarwienia – usuwanie przebarwień

Skuteczny i bezpieczny sposób na piękną cerę bez przebarwień i trądziku!

ZABIEG NA TWARZ

Peeling lekarski – wskazania

W wyniku działania rozmaitych czynników zewnętrznych i wewnętrznych na skórze pojawiają się nieestetyczne przebarwienia, plamy czy piegi. Zaburzenia syntezy i rozmieszczenia w skórze melaniny powodują zmiany pigmentacyjne, które zakłócają harmonijny wygląd skóry.

Jest wiele powodów które powodują powstawanie przebarwień, podobnie jak wiele jest terapii leczenia. Niezmiernie ważne jest indywidualne dobranie preparatu przez lekarza medycyny estetycznej, co gwarantuje skuteczną poprawę kolorytu skóry, usunięcie przebarwień oraz poprawę ogólnego wrażenia.

ZABIEG NA TWARZ

Peelingi na przebarwienia

Skuteczną metodą radzenia sobie z przebarwieniami są poniżej wyszczególnione zabiegi z wykorzystaniem peelingów chemicznych. Docierając do odpowiednich warstw skóry, poprawiają one jej wygląd i kondycję oraz działają depigmentacyjnie. Rozjaśniają, zatrzymują hiperpigmentację lub usuwają komórki barwnikow.

ZABIEG NA TWARZ

Rodzaje peelingów

Peeling retix c – dzięki głębokiej regeneracji i aktywnemu złuszczaniu możliwa staje się redukcja przebarwień i plam, a także piegów; wyrównaniu ulega koloryt skóry, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu,

Peeling tca pain control – równomierne i głębokie działanie pozwala usunąć przebarwienia posłoneczne czy pozapalne, a efekty stają się widoczne już po pierwszym zabiegu,

Peeling pq age – docierając do najgłębszych warstw skóry, pobudza w nich procesy regenerujące, odpowiedzialne za jednolity kolor skóry i eliminację przebarwień bez okresu rekonwalescencji związanej ze złuszczaniem.

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • Wyrównanie kolorytu skóry.
  • Promienna, zdrowa i rozjaśniona cera.
  • Redukcja przebarwień, plam i piegów.
  • Ogólna poprawa wyglądu skóry.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

PEELINGI LEKARSKIE

Chemiczne złuszczanie skóry

TCA
od 300 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.