KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Osocze bogatopłytkowe
Regeneris

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Osocze bogatopłytkowe Regeneris – odmładzanie i rewitalizacja skóry twarzy.

Poznaj moc komórek macierzystych!

ZABIEG NA TWARZ

Komu polecamy zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Na Twojej skórze widać ślady procesu starzenia, pojawiły się zmarszczki i bruzdy, pory uległy pogłębieniu, a skóra stała się wiotka, cienka, szorstka i pergaminowata?

Wszystko to stanowi efekt spowolnionego metabolizmu komórek skóry oraz postępującej redukcji procesów regeneracyjnych. Skóra pozostaje nieustannie narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, które z powodu malejącej „odporności” skóry z wiekiem, wywierają coraz to większy, negatywny wpływ na naszą skórę.

ZABIEG NA TWARZ

Wampirzy lifting, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym

Wampirzy lifting to skuteczna metoda cofania efektów starzenia się i przywracania skórze prawidłowych funkcji za pomocą komórek regeneracyjnych i macierzystych pozyskiwanych z krwi pacjenta, posiadających nieprzecenione zdolności.

Dostarczone do odpowiednich obszarów skóry osocze bogatopłytkowe, zdecydowanie poprawia jej stan i wygląd dzięki stymulacji komórek i wszczęciu procesów regeneracyjnych. Dochodzi do odbudowy i rewitalizacji w naturalny sposób wykorzystując skłonność organizmu do autoregeneracji, co prowadzi w efekcie do widocznego odmłodzenia.

ZABIEG NA TWARZ

Jakich efektów możesz się spodziewać?

  • Twoja skóra stanie się odżywiona, nawilżona, jędrna, elastyczna, napięta i gładka,
  • zmarszczki i bruzdy ulegną redukcji,
  • skóra odzyska właściwą gęstość,
  • wyrówna się koloryt skóry i znikną przebarwienia,
  • zwęża się pory,
  • poprawie ulegnie mikrokrążenie i ukrwienie,
  • skóra stanie się wyraźnie odmłodzona.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Regeneracja i rewitalizacja skóry

Skóra głowy / włosy
od 650 zł
Twarz + szyja + dekolt - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
1800-2200 zł
Twarz + szyja + dekolt – osocze bez dodatków
1600 zł
Okolice oczu – osocze bez dodatków
od 300 zł
Okolice oczu - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
od 600 zł
Twarz - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
1400 zł
Twarz – osocze bez dodatków
800 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.