KLINIKA JURENKO

Mezoterapia igłowa

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Mezoterapia igłowa okolic oczu i rewitalizacja skóry

Dla widocznie pięknej skóry.

ZABIEG NA TWARZ

Opuchnięte oczy, cienie pod oczami, delikatne zmarszczki i zmęczone spojrzenie?

Tego typu problemy niestety bardzo mocno wpływają na ogólny wygląd twarzy. Sprawiają , że wygląda ona szaro oraz starzej niż jest w rzeczywistości. Zabiegiem polecanym w sytuacji kiedy skóra w okolicach oczu utraciła elastyczność, nawilżenie oraz stała się wiotka i cienka, a na dodatek pojawiły się pierwsze zmarszczki lub drobne zagłębienia i bruzdy jest mezoterapia igłowa okolic oczu.

ZABIEG NA TWARZ

Mezoterapia igłowa wokół oczu

W zależności od tego jak duży jest problem lekarz wybiera odpowiedni koktajl zawierający m.in. witaminy, aminokwasy lub kwas hialuronowy, a następnie za pomocą cienkiej igły podaje go w problematyczny obszar. Mezoterapia okolic oczu dzięki podskórnemu podaniu substancji aktywnych pobudzi procesy regeneracyjne, zapewniając głębokie nawilżenie skóry oraz zniwelowanie drobnych zmarszczek. Dodatkowo pobudzone zostanie mikrokrążenie skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu i powstawania cieni. Do uzyskania jak najlepszego i najbardziej trwałego efektu zalecane jest wykonanie mezoterapii igłowej okolic oczu w serii po 5-6 zabiegów.

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • poprawa mikrokrążenia, napięcia i elastyczności skóry,
  • ogólnie odmłodzenie okolic oczu,
  • wygładzenie zmarszczek wokół oczu,
  • redukcja cieni i opuchlizny pod oczami,
  • uniesienie opadających powiek,
  • ujednolicenie kolorytu skóry wokół oczu.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Odmłodzenie i ujędrnianie skóry

Jalupro
od 500 zł
Twarz / szyja / dekolt
od 350 zł
Mezoterapia owłosionej skóry głowy
300 zł
Rewitalizacja okolic oczu
od 200 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.