KLINIKA JURENKO

Usuwanie
przebarwień na twarzy

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Laserowe usuwanie przebarwień na twarzy

Laser Alma Harmony PRO XL dzięki możliwości użycia różnych głowic, daje możliwość zastosowania nowatorskich metod w walce z przebarwieniami skóry i rumieniem!

ZABIEG NA TWARZ

Leczenie przebarwień – wskazania

Zabieg polecany jest Pacjentom u których na skórze pojawiły się plamy i przebarwienia zakłócające harmonijny wygląd, powstałe w wyniku promieniowania ultrafioletowego, procesu starzenia, zmian hormonalnych, na skutek leków a także działania różnego rodzaju czynników zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Jeżeli zależy Ci na tym, by zniwelować zmiany pigmentacyjne, jesteś pod właściwym adresem, my wiemy jak przywrócić Twojej skórze zdrowy wygląd!

ZABIEG NA TWARZ

Dermapen z ampułką Pink Glow

DermaPen czyli mezoterapia mikroigłowa to zabieg, który polega na regeneracji włókien kolagenu i elastyny dzięki stymulacji specjalistyczną głowicą z mikroigiełkami, która nakłuwa skórę. Powstałe w ten sposób mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do regeneracji.

Pink Glow jest to preparat, który zawiera ponad 50 aktywnych składników wpływających na procesy naprawcze poszczególnych warstw skóry. Czysta postać kwasu hialuronowego korzystnie wpływa na nawodnienie skóry, a także ujednolicenie kolorytu skóry.

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • Wyrównanie kolorytu skóry.
  • Usunięcie plam pigmentacyjnych,
  • Zmniejszenie przebarwieniowych plam m.in. powstałych na skutek działania promieni słonecznych
  • Redukcja przebarwień i piegów.
  • Poprawa wyglądu skóry.
ZABIEG NA TWARZ

Peeling Valencia Peel w połaczeniu z Retises CT

Peeling Valencia Peel to zabieg rekomendowany dla wszystkich skór z przebarwieniami, a także w przypadku zaawansowanego procesu fotostarzenia skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz rąk.
Zabieg polega na stymulacji wytworzenia kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny oraz redukcji przebarwień.

KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

DERMAPEN

Mikronakłuwanie

Twarz
600 zł
Szyja / dekolt
500 zł
Twarz + szyja
900 zł
Twarz + szyja + dekolt
1200 zł
Blizna miejscowa
300 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.