KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Kolagen
linerase

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Kolagen linerase – odmładzający zabieg kolagenowy na twarz

Nowy biostymulator kolagenu Linerase, to innowacyjna terapia przeciwstarzeniowa, która w naturalny sposób odmładza, regeneruje i odbudowuje skórę.

ZABIEG NA TWARZ

Kolagen, który skutecznie odmładza

Zabieg kolagenowy Linerase to najnowsza metoda regeneracji i ujędrniania skóry za pomocą płynnego kolagenu. Dzięki bioaktywnemu kolagenowi powstał leczniczy preparat, silnie stymulujący procesy regeneracyjne w skórze.

W wyniku procesu starzenia następuje znacząca utrata kolagenu, a dzięki temu zabiegowi owe niedobory mogą zostać skutecznie uzupełnione. Ta metoda działa znacznie intensywniej i pozwala dotrzeć zdecydowanie głębiej niż tradycyjne kosmetyki, co umożliwia uzyskiwanie lepszych i trwalszych rezultatów.

ZABIEG NA TWARZ

Kiedy zdecydować się na zabieg z użyciem kolagenu Linerase?

Kolagen doskonale poradzi sobie z nieestetycznymi zmianami dermatologicznymi takimi jak blizny czy rozstępy, zniweluje oznaki starzenia się skóry i doprowadzi do poprawy jej kondycji oraz wyglądu. Zabieg można stosować w okolicach całej twarzy, również oczu i ust, a także na szyi, dekolcie, brzuchu, dłoniach oraz innych częściach ciała wymagających odmłodzenia, ujędrnienia bądź regeneracji.

Kolagen Linerase jest również świetnym rozwiązaniem problemu suchej, odwodnionej, wiotkiej, zmęczonej i pozbawionej blasku oraz jędrności skóry.

Na ten rodzaj terapii mogą zdecydować się również pacjenci uczuleni na inne preparaty, ponieważ zabieg z wykorzystaniem kolagenu nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych i jest też w pełni bezpieczny.

ZABIEG NA TWARZ

Atelokolagen Linerase – opis zabiegu

Do aplikacji lekarz wykorzystuj cienką i krótką igłę, przez która podaje śródskórnie Atelokolagen Linerase. Ilość dostarczanego preparatu oraz obszar poddawany zabiegowi zostają dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. W miejscu aplikacji po przeprowadzeniu zabiegu wykonuje się masaż.

Dzięki zastosowaniu preparatu zostają uzupełnione niedobory kolagenu, a w skórze zachodzą procesy regeneracyjne, co skutkuje widoczną poprawą jej kondycji. Pierwsze pozytywne zmiany stają się zauważalne w ciągu tygodnia, choć dla zaistnienia najlepszych rezultatów potrzeba czasu i kompleksowej terapii.

ZABIEG NA TWARZ

Zalety zabiegu.

 • ogólna poprawa kondycji i wyglądu skóry.
 • wykluczone ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych,
 • szybkie i długotrwale widoczne efekty,
 • wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni,
 • w pełni bezpieczne działanie,
 • minimalizacja odczuwania bólu i dyskomfortu oraz krótki czas trwania zabiegu,
 • krótki okres rekonwalescencji,
 • mała inwazyjność.
ZABIEG NA TWARZ

Jakich efektów można się spodziewać?

 • nastąpi znaczna poprawa elastyczności, nawodnienia i sprężystości skóry,
 • wzrośnie napięcie skóry,
 • znikną oznaki starzenia się skóry (usunięcie zmarszczek),
 • skóra ulegnie znacznemu pogrubieniu i zagęszczeniu,
 • drobne ubytki skóry (blizny potrądzikowe, pooperacyjne) zostaną zredukowane przez wypełnienie.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

BIOREMODELING SKÓRY

Innowacyjna koncepcja zabiegów odmładzających

LINERASE - kolagen
1200 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

OFERTA SPECJALNA

Voucher promocyjny

Będzie nam miło jak oznaczysz naszą klinikę @jurenko_clinic na Instagramie.
W podziękowaniu otrzymasz od nas zniżkę! Będąc w recepcji pokaż umieszczone na swoim profilu zdjęcie z naszej kliniki z oznaczeniem nas a otrzymasz 10% zniżki na kolejny zabieg.