KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Kwas hialuronowy
Juvederm Volite

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Kwas hialuronowy Juvederm Volite.

Juvederm Volite to absolutna nowość na rynku medycyny estetycznej, która daje możliwość rewitalizacji skóry i utrzymania efektów aż do 9 miesięcy!

ZABIEG NA TWARZ

Poprawa jakości skóry już po jednym zabiegu!

Najnowsze badania naukowe wskazują, że o dobrej jakości skóry świadczy kolor, jej tekstura oraz sprężystość. Skóra nie powinna zawierać przebarwień oraz rumienia, powinna natomiast być bardzo dobrze nawilżona, pozbawiona delikatnych zmarszczek, gładka, elastyczna i jędrna.

Z wiekiem coraz trudniej zadbać o te wszystkie aspekty. Chcąc pomóc pacjentkom oraz pacjentom w procesie dbania o jak najlepszą jakość skóry wykonujemy w gabinetach Fem Estetic zabieg z wykorzystaniem preparatu Juvederm Volite. Jest to preparat renomowanej firmy Allergan, która w swojej ofercie posiada szeroką gamę preparatów marki premium – Juvederm.

Juvederm Volite jest żelem na bazie kwasu hialuronowego, który poprawia jakość skóry porównywalnie do 5-6 zabiegów mezoterapii. Efekt jego działania można zauważyć nawet do 9 miesięcy od wykonania jednorazowego zabiegu, co zdecydowanie wpływa na komfort psychiczny pacjentów, którzy obawiają się częstych wizyt w gabinecie.

Dzięki zabiegowi z użyciem Juvederm Volite zrewitalizujemy skórę, znacznie poprawimy jej nawilżenie, ale też zwiększymy produkcję kolagenu oraz wpłyniemy na stymulację fibroblastów.

Efekt , który uzyskamy to promienna skóra, często określana przez pacjentki jako zewnętrzny blask.

Pełny efekt nie jest widoczny od razu ponieważ dzięki temu, że kwas hialuronowy znajdujący się w Volite jest kwasem sieciowanym, utrzymuje się on do 9 miesięcy, ale potrzeba od 2 do 4 tygodni by zintegrował się on tkanką i pokazał wszystkie swoje możliwości.

Obszary, na których możemy zastosować Volite to przede wszystkim twarz, ale też szyja, dekolt oraz dłonie. Szczególnie te ostatnie są obszarami, o których bardzo często zapominamy w codziennej pielęgnacji. Jeden zabieg z użyciem preparatu Volite pozwoli Nam o nie odpowiednio zadbać.

Zabieg z użyciem preparatu Volite jest zabiegiem bardzo popularnym w gabinetach Fem Estetic. Decydują się na niego pacjentki, które potrzebują szybkiej i długotrwałej rewitalizacji skóry lub takie, które na koniec całościowego planu leczenia chcą go zakończyć ”zastrzykiem blasku dla skóry”.

Zabieg jest powtarzalny, tzn., że w zależności od utrzymywania się efektów można go powtarzać już po 6 miesiącach.

Zadbaj o swoją skórę już teraz !

ZABIEG NA TWARZ

Jakie zmiany nastąpią po zabiegu?

 • rewitalizacja i głęboka stymulacja skóry,
 • wyraźne odmłodzenie,
 • poprawa poziomu nawilżenia skóry, a także jej ujędrnienie, napięcie i uelastycznienie,
 • nawodnienie skóry,
 • rozświetlenie, nadanie skórze blasku,
 • usunięcie drobnych zmarszczek,
 • wygładzenie skóry i wzrost jej gęstości,
 • widoczna poprawa ogólnego stanu i wyglądu skóry.
ZABIEG NA TWARZ

Jakie są zalety zabiegu?

 • wysoka efektywność, najwyższa jakość,
 • w pełni bezpieczne działanie,
 • minimalizacja odczuwania bólu przez pacjenta,
 • najwyższy komfort podczas zabiegu,
 • nieinwazyjność,
 • krótki czas trwania zabiegu,
 • natychmiastowe efekty,
 • brak konieczności częstego powtarzania zabiegu,
 • nowoczesna formuła,
ZABIEG NA TWARZ

Mezoterapia igłowa Juvederm Volite – przebieg zabiegu

Lekarz medycyny estetycznej wprowadza kwas hialuronowy śródskórnie, poddając zabiegowi wybrany obszar skóry i wykorzystując odpowiednio całość lub połowę ampułki – w zależności od tego, na jak szerokiej partii ciała podejmuje się działania. Wstrzykiwanie substancji nie przysparza pacjentowi bólu i nie zakłóca jego komfortu.

Rezultaty stają się widoczne niemal natychmiastowo i utrzymują się naprawdę długo. Trwałość efektów jest wysoka nawet po jednym zabiegu, ponieważ celem stosowania preparatu Juvederm Volite ma być zniwelowanie konieczności częstego powtarzania działań z zakresu medycyny estetycznej mających poprawić wygląd skóry.

KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

BIOREMODELING SKÓRY

Innowacyjna koncepcja zabiegów odmładzających

Juvederm VOLITE
1200 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.