KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Fibryna
bogatopłytkowa

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Fibryna bogatopłytkowa (I-PRF) pod oczy i na szyję

Wykorzystaj zdolności regeneracyjne Twojego organizmu i zdecyduj się na iniekcję fibryny bogatopłytkowej, która zapewni Ci piękny, młody i promienny wygląd.

ZABIEG NA TWARZ

Czym jest fibryna (i-PRF) i w jaki sposób działa?

Fibryna jest autogenną matrycą pozyskiwaną z krwi własnej pacjenta. Stymuluje ona wzrost tkanek miękkich i przyspiesza gojenie. Poza tym obecny w niej czynnik wzrostu inicjuje produkcję nowego kolagenu. Inteligentne komórki macierzyste umiejscowione w sieci fibryny same znajdują uszkodzone miejsca i pobudzają ich regenerację. Wszystko odbywa się w sposób naturalny, przy wykorzystaniu skłonności organizmu do autoregeneracji.

Zainicjowanie procesów odbudowy stanowić będzie krok do pozytywnych zmian, które staną się widoczne na Twojej skórze.

ZABIEG NA TWARZ

Fibryna bogatopłytkowa – kompleksowa regeneracja skóry.

Zabieg sprawdzi się doskonale w przypadku zmęczonej, noszącej znamiona starzenia skóry, także tej znajdującej się w delikatnych okolicach oczu czy szyi.

Działanie fibryny zaowocuje rewitalizacją i widocznym odmłodzeniem. Zmniejszą się też nieestetyczne zmiany dermatologiczne, takie jak blizny czy przebarwienia. Poprawi się koloryt, gęstość oraz napięcie skóry.

Fibryna przysłuży się nie tylko cofnięciu zaistniałych w wyniku starzenia zmian, ale również profilaktyce starzenia się skóry, dlatego na zabieg mogą decydować się pacjenci w różnym wieku (zabieg zostanie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb).

Terapię szczególnie poleca się osobom żyjącym w zgodzie z naturą, chcącym uzyskać naturalny efekt odmłodzenia, uczulonym na różne składniki stosowane w kosmetykach czy innych zabiegach bądź przeciwnym stosowaniu substancji pochodzenia zwierzęcego.

ZABIEG NA TWARZ

Przebieg zabiegu z użyciem fibryny bogatopłytkowej

Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta, którą poddaje się specjalnemu odwirowaniu. W ten sposób powstaje autologiczna fibryna, którą lekarz medycyny estetycznej dostarcza śródskórnie za pomocą strzykawki i igły. Działania dostosowuje się do potrzeb pacjenta, wybierając obszar poddawany zabiegowi oraz ilość wprowadzanej substancji.

Płynna fibryna wypełnia przestrzenie tkanek od wewnątrz powoli koagulując i tworząc swojego rodzaju żel – całkowicie naturalny, a uwalniane z niej leukocyty (krwinki białe), trombocyty (płytki krwi) i komórki macierzyste inicjują procesy odnowy, trwające jeszcze wiele miesięcy po zabiegu.

ZABIEG NA TWARZ

Zalety zabiegu.

 • brak ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej,
 • w pełni bezpieczne i naturalne działanie,
 • łatwość zabiegu i krótki czas jego trwania,
 • maksymalny komfort i bezpieczeństwo pacjenta,
 • minimalizacja odczuwania bólu,
 • widoczne efekty,
 • skóra będzie widocznie odmłodzona, dzięki wygładzeniu i redukcji zmarszczek
 • dostosowanie do indywidualnych potrzeb pacjenta.
ZABIEG NA TWARZ

Jakich efektów można się spodziewać?

 • skóra stanie się odżywiona i odświeżona,
 • nastąpi wyrównanie kolorytu skóry i przywrócenie jej blasku,
 • zmiany dermatologiczne zostaną zredukowane,
 • skóra zyska na sprężystości i elastyczności,
 • poprawi się napięcie oraz gęstość,
 • skóra będzie widocznie odmłodzona, dzięki wygładzeniu i redukcji zmarszczek
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Regeneracja i rewitalizacja skóry

Skóra głowy / włosy
od 650 zł
Twarz + szyja + dekolt - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
1800-2200 zł
Twarz + szyja + dekolt – osocze bez dodatków
1600 zł
Okolice oczu – osocze bez dodatków
od 300 zł
Okolice oczu - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
od 600 zł
Twarz - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
1400 zł
Twarz – osocze bez dodatków
800 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.