KLINIKA JURENKO

Osocze
bogatopłytkowe

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Osocze bogatopłytkowe – leczenie i usuwanie blizn i rozstępów

Wprowadzenie w głębsze partie ciała osocza pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty w postaci wyraźnej redukcji blizn i rozstępów.

ZABIEG NA TWARZ

Osocze bogatopłytkowe PRP – wskazania

Zabieg jest skierowany do osób, u których na skórze występują nieestetyczne blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pourazowe czy pooparzeniowe. Tego rodzaju leczenie stanowi również skuteczną metodę redukowania rozstępów oraz spłycenia zmarszczek. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego poprawia znacznie kondycję skóry i wspomaga jej regenerację, tym samym przywracając jej piękny wygląd, a naszym pacjentom – pewność siebie.

ZABIEG NA TWARZ

Przebieg terapii osoczem

Osocze bogatopłytkowe jest unikalnym materiałem biologicznym uzyskiwanym z własnej krwi pacjenta. Najpierw pobierana jest krew, z której zostaje oddzielone osocze bogate w czynniki wzrostowe, które następnie zostaje wstrzyknięte pod skórę.

Skutkuje to pobudzeniem procesów regeneracyjnych w skórze i przebudową tkanek. W ten naturalny sposób następuje odbudowa utraconych składników, dzięki czemu blizny ulegają rozjaśnieniu, skóra staje się bardziej odporna na uszkodzenia, powstawanie nowych blizn i rozstępów oraz znacząco poprawia się jej elastyczność i jędrność.

Zabieg likwidacji śladów na skórze za pomocą osocza bogatopłytkowego jest przeprowadzany przez lekarza medycyny estetycznej, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz pewność osiągnięcia satysfakcjonujących efektów leczenia.

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • redukcja blizn pourazowych, pooparzeniowych i pooperacyjnych,
  • przywrócenie utraconej objętości,
  • wypełnienie blizn potrądzikowych,
  • regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej,
  • likwidacja rozstępów,
  • poprawa wyglądu i stanu skóry.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Regeneracja i rewitalizacja skóry

Skóra głowy / włosy
od 650 zł
Twarz + szyja + dekolt - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
1800-2200 zł
Twarz + szyja + dekolt – osocze bez dodatków
1600 zł
Okolice oczu – osocze bez dodatków
od 300 zł
Okolice oczu - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
od 600 zł
Twarz - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
1400 zł
Twarz – osocze bez dodatków
800 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.