KLINIKA JURENKO

Odmładzanie
osoczem bogatopłytkowym

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Odmładzanie dłoni, szyi i dekoltu osoczem bogatopłytkowym

Odmładzanie za pomocą osocza bogatopłytkowego to obecnie najbardziej skuteczna i naturalna metoda w walce z postępującymi oznakami starzenia się skóry.

ZABIEG NA TWARZ

Wskazania

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu zainicjowania procesów regeneracyjnych, skutkujących znaczącą poprawą kondycji i wyglądu skóry. Dotyczy to szczególnie skóry na dłoniach, szyi oraz dekolcie, ponieważ w tych regionach jest bardzo delikatna i wymaga szczególnego traktowania.

W procesie starzenia się na tych wyjątkowych obszarach zachodzą dodatkowe zmiany – pojawiają się zmarszczki, skóra traci napięcie stając się wiotka i pozbawiona elastyczności, występują przebarwienia, brakuje naturalnego blasku. Można jednak zahamować postępowanie tych zmian, a nawet cofnąć to, co już się dokonało. Z pomocą przychodzi zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

ZABIEG NA TWARZ

Odmładzanie osoczem bogatopłytkowym – przebieg zabiegu

Zabieg polega na pobraniu od pacjenta niewielkiej ilości krwi i jej odwirowaniu. W taki sposób uzyskamy osocze bogatopłytkowe, które następnie wstrzykuje się w skórę. Komórki regeneracyjne i macierzyste zachowują się inteligentnie i rozpoznają środowisko wymagające odbudowy.

Czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych, a także nowych komórek naskórka. Efektem tak zainicjowanych procesów regeneracyjnych jest dokonujące się stopniowo autentyczne odmłodzenie w obszarach poddanych zabiegowi.

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • ogólna poprawa kondycji skóry,
  • odmłodzenie skóry dłoni, szyi i dekoltu,
  • redukcja zmarszczek,
  • wyrównanie kolorytu skóry,
  • odżywienie i nawilżenie skóry.
  • nadanie skórze napięcia i elastyczności,
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

CENA ZABIEGU

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Regeneracja i rewitalizacja skóry

Skóra głowy / włosy
od 650 zł
Twarz + szyja + dekolt - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
1800-2200 zł
Twarz + szyja + dekolt – osocze bez dodatków
1600 zł
Okolice oczu – osocze bez dodatków
od 300 zł
Okolice oczu - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
od 600 zł
Twarz - osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy + składniki odżywcze
1400 zł
Twarz – osocze bez dodatków
800 zł