KLINIKA JURENKO

Odmładzanie dłoni,
szyi i dekoltu

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Odmładzanie dłoni, szyi i dekoltu kwasem hialuronowym

Ostrzykujemy skórę dłoni, dekoltu i szyi kwasem hialuronowym, kompleksem witamin lub kwasem glikolowym, przywracając im dawny blask i młody wygląd!

ZABIEG NA TWARZ

Kwas hialuronowy na dłonie, szyję i dekolt

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego polecany jest pacjentom, u których na dłoniach i dekolcie pojawiły się oznaki procesu starzenia oraz efekty niekorzystnego działania czynników zewnętrznych. Jeśli wskutek zmniejszonej odporności na promieniowanie UV powstały przebarwienia, dodatkowo zwiększyła się podatność na działanie czynników drażniących, a skóra stała się sucha, pergaminowata i obwisła, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!

Pozbawiona znaczących ilości kolagenu i kwasu hialuronowego skóra zwiotczała, tracąc sprężystość, jędrność, elastyczność i odpowiednie napięcie. Naskórek stałsię cienki i widocznie odwodniony, a naczynia krwionośne uwydatniły się. W utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia tkanek jak i wyglądu samej skóry pomocny jest właśnie kwas hialuronowy.

ZABIEG NA TWARZ

Nawilżanie skóry dłoni, usuwanie zmarszczek z szyi i dekoltu

Zabieg z użyciem najczęściej stosowanego wypełniacza jakim jest kwas hialuronowy, daje gwarancję bezpieczeństwa oraz pełnej rewitalizacji skóry. Preparat występuje naturalnie w tkankach człowieka, a po uzupełnieniu jego poziomu, który spada z wiekiem, przyczynia się do poprawy jakości skóry dłoni lub dekoltu, przywracając jej właściwe napięcie oraz nawadniając ją i odżywiając.

Działanie preparatu na całym obszarze grzbietów rąk, a w szczególności w zagłębieniach oraz przestrzeniach między ścięgnami, w okolicach palców i bocznej krawędzi rąk pozwoli uzyskać efekt odmłodzenia, nada dłoniom zdrowy wygląd oraz odpowiedni poziom nawilżenia.

Natomiast podanie preparatu w okolicach szyi i dekoltu usunie nieestetyczne bruzdy, głębokie zmarszczki, sama skóra stanie się grubsza, mniej wiotka i obwisła oraz odzyska dawny blask.

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • ujędrnienie i rewitalizacja skóry dłoni,
  • wygładzenie zmarszczek na dłoniach,
  • usunięcie zmarszczek i bruzd okolic szyi i dekoltu,
  • przywrócenie skórze objętości,
  • wyrównanie kolorytu skóry.
  • nawilżenie i odżywienie skóry,
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

KWAS HIALURONOWY

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł
Wypełnianie zmarszczek wokół ust, zmarszczek marionetek, lwiej zmarszczki
od 700 zł
Wypełnianie bruzdy nosowo – wargowych
od 1000 zł
Powiększanie i modelowanie ust
od 700 zł
Wypełnianie doliny łez
od 1100 zł
Odmładzanie dłoni
1200-2000 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.