KLINIKA JURENKO

Mezoterapia
igłowa

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Zabiegi odmładzające na dłonie, szyję i dekolt – mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych w medycynie estetycznej, który pozwala przywrócić skórze w sposób niechirurgiczny jej zdrowy i piękny wygląd.

ZABIEG NA TWARZ

Odmładzanie dłoni, szyi, dekoltu i ramion

Na Twoich dłoniach, ramionach i dekolcie widać oznaki starzenia. Przesuszona, pomarszczona i naznaczona przebarwieniami skóra wymaga wygładzenia, nawilżenia, zagęszczenia i wyrównania kolorytu, a ubytki w tkankach – wypełnienia. Dodatkowo poszerzeniu uległ obwód Twoich ramion, a skóra w ich dolnych częściach zwiotczała, przez co powstały tzw. „pelikany” tworzone przez wiszącą w tych partiach skórę. Wiemy, jak przywrócić Ci młody i kobiecy wygląd. Sprawimy, że Twoje dłonie znów staną się wizytówką, którą z dumą będziesz prezentować, a ujędrnione i zgrabne ramiona dodadzą Ci kobiecości.

ZABIEG NA TWARZ

Mezoterapia igłowa – przebieg zabiegu

W mezoterapii igłowej wykorzystuje się działające doraźnie aktywne substancje odżywcze. Preparaty rewitalizujące i regenerujące, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz charakteru zabiegu, lekarz dostarcza śródskórnie za pomocą cienkiej igły. Dzięki zabiegowi zostają pobudzone procesy odbudowy, a skóra zaczyna odzyskiwać młodzieńczy, świeży wygląd. Znikają zmarszczki i niedoskonałości, a w raz z nimi wrażenie zmęczenia i przepracowania. Po serii zabiegów uzyskamy efekt widocznego odmłodzenia skóry, a Ty będziesz znów mogła eksponować delikatne dłonie i piękną skórę w okolicach dekoltu. Uzyskamy więc nie tylko efekt odmłodzenia, ale również odświeżenia i podkreślenia kobiecości.

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • wygładzenie zmarszczek na skórze dłoni,
  • uelastycznienie skóry na dłoniach,
  • ujędrnienie skóry ramion,
  • zlikwidowanie tzw. „pelikanów”,
  • nawilżenie i odżywienie skóry.
  • zmniejszenie obwodu ramion,
  • wypełnienie ubytków w tkankach,
  • wyrównanie kolorytu tej części ciała,
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Odmłodzenie i ujędrnianie skóry

Jalupro
od 500 zł
Twarz / szyja / dekolt
od 350 zł
Mezoterapia owłosionej skóry głowy
300 zł
Rewitalizacja okolic oczu
od 200 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.