KLINIKA JURENKO

Lipoliza
iniekcyjna

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Lipoliza iniekcyjna – redukcja tkanki tłuszczowej i usuwanie drugiego podbródka

Wymodeluj sylwetkę skutecznie i bez wysiłku!

ZABIEG NA TWARZ

Skutecznie usuwanie tkanki tłuszczowej

Zabieg lipolizy poleca się w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej w różnych partiach ciała, szczególnie w okolicach brzucha, ud a także podbródka. To doskonała metoda pozbywania się tłuszczu u osób szczupłych lub borykających się z miejscowym gromadzeniem tkanki tłuszczowej, której nie zniwelują intensywne treningi czy diety.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej umożliwia wymodelowanie sylwetki, zmniejszając obwód konkretnych partii ciała nawet o kilka centymetrów. Dla oczekiwanych rezultatów warto również poddać się kompleksowej terapii oraz powtórzyć zabieg po upływie określonego czasu. Lipoliza stanowi w pełni bezpieczne działanie, niezagrażające zdrowiu pacjenta i nieskutkujące uciążliwymi efektami ubocznymi.

ZABIEG NA TWARZ

Lipoliza iniekcyjna, czyli adipocytoliza

Lipoliza iniekcyjna, czyli adipocytoliza – to niechirurgiczne usuwanie nadmiaru tłuszczu zgromadzonego w takich miejscach, jak brzuch, podbródek czy boczne części tułowia, polegające na wprowadzaniu iniekcyjnie substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych.

Podczas zabiegu lekarz medycyny estetycznej cienką igłą wprowadza w otłuszczone miejsca specjalnie przygotowane substancje powodujące rozpuszczenie komórek tłuszczowych. W miejscu, w którym dokonano wstrzyknięcia, powstaje w pełni kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej, następnie obrzęknięte komórki pękają, uwalniając zbędny tłuszcz. Komórki tłuszczowe trafiają do krwi, a dalej zostają przetransportowane do wątroby, gdzie dochodzi do ich rozkładu w procesach metabolicznych i wreszcie do wydalenia z organizmu.

ZABIEG NA TWARZ

Jakich efektów można się spodziewać?

  • likwidacja drugiego podbródka,
  • przywrócenie utraconej objętości,
  • redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach takich jak kark, brzuch, plecy, biodra, pośladki, uda, kolana, okolice pach, kończyny górne w okolicy tricepsu,
  • wyszczuplenie wybranych okolic ciała,
  • wymodelowanie sylwetki,
  • redukcja tkanki tłuszczowej w workach pod oczami,
  • redukcja tzw. „chomików”, czyli nadmiaru tkanki tłuszczowej na policzkach,
  • wygładzenie nierówności na skórze.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

DERMAPEN

Mikronakłuwanie

Twarz
600 zł
Szyja / dekolt
500 zł
Twarz + szyja
900 zł
Twarz + szyja
1100 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.