KLINIKA JURENKO

Leczenie
nadpotliwości

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Leczenie nadpotliwości stóp, dłoni i pach botoksem

Leczenie nadpotliwości dla lepszej jakości życia

ZABIEG NA TWARZ

Zmagasz się z nadmierną potliwością?

Twój problem stanowi nadmierne pocenie się, zwłaszcza stóp, dłoni i pach, nie tylko podczas aktywności fizycznej lub stresowej, ale także w komfortowych warunkach. Dodatkowo powstaje nieprzyjemny zapach, co znacząco obniża Twój komfort życia i utrudnia pracę oraz kontakt z ludźmi. Dostępne w sklepach standardowe środki okazują się nieskuteczne, dlatego wymagane jest zdecydowane i efektywne działanie z zastosowaniem toksyny botulinowej, które podejmiemy z właściwym nam profesjonalizmem.

ZABIEG NA TWARZ

Zastosowanie Botox-u. Jak Ci pomożemy?

Przeprowadzimy terapię z wykorzystaniem botoksu, który zablokuje impulsy nerwowe docierające do gruczołów potowych, hamując w ten sposób nadmierne wydzielanie potu. Zabieg dostosujemy do Twoich potrzeb, wprowadzając toksynę botulinową w najbardziej wymagające obszary. Dzięki temu nie będziesz już borykać się z problemem nadpotliwości, poprawi się jakość Twojego życia, a Ty będziesz czuć się kobieco, pewnie i świeżo w każdej sytuacji.

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • zlikwidowanie problemu pocenia się w określonych obszarach, przede wszystkim stóp, dłoni i pach,
  • zmniejszenie nadmiernej potliwości,
  • ogólna poprawa jakości i komfortu życia.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

BOTOKS

Usuwanie zmarszczek mimicznych; leczenie bruksizmu, nadpotliwości, migreny

Nadpotliwość pach, dłoni, stóp
1500-2000 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.