KLINIKA JURENKO

Leczenie łysienia
i wypadania włosów

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Rewitalizacja komórek włosa i skóry głowy – Dr Cyj Hair Filler

Dr Cyj Hair Filler to pierwszy na świecie preparat peptydowy hamujący wypadanie włosów i stymulujący ich odrastanie!

ZABIEG NA TWARZ

Utrata włosów, zakola, alopecia, łysienie androgenowe – wskazania

Mezoterapię igłową z wykorzystaniem preparatu Dr Cyj zalecamy osobom zmagającym się z problemami osłabionych, przerzedzonych, cienkich, wypadających włosów. Przyczyn takiego stanu rzeczy, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, może być wiele, należą do nich przede wszystkim: stres, osłabienie włosów, czy zła kondycja skóry głowy. Z czasem dochodzi do tego proces łysienia o charakterze samoistnym, czyli łysienie androgenowe.

W naszej klinice potrafimy poradzić sobie z wypadającymi i osłabionymi włosami, stosując innowacyjną metodę leczenia, jaką jest Dr Cyj.

ZABIEG NA TWARZ

Terapia peptydowa włosów i skóry głowy- sposób działania

Dr Cyj Hair Filler to innowacyjny zabieg mezoterapii igłowej rozwiązujący większość problemów z włosami oraz skórą głowy. Unikalna formuła preparatu składająca się z kwasu hialuronowego połączonego z 7 peptydami, uwalnia substancje aktywne aż do 2 tygodni po aplikacji, powodując zahamowanie wypadania włosów, poprawę ich kondycji, pogrubienie zagęszczenie i pobudzenie wzrostu. Preparat bardzo skutecznie pobudza krążenie i odżywienie owłosionej skóry głowy, rewitalizuje mieszki włosowate, oraz jest praktycznie bezbolesny.

ZABIEG NA TWARZ

Jakich efektów można się spodziewać?

  • Formowania nowych włosów.
  • Pobudzenia angiogenezy, czyli procesu tworzenia się naczyń włosowatych.
  • Stymulacji wzrostu włosa.
  • Zagęszczenia i pogrubienia włosów.
  • Redukcji łysienia.
  • Zatrzymania wypadania włosów.
  • Przywrócenia pigmentacji włosów.
  • Poprawy stanu skóry głowy.
  • Ogólnej poprawy kondycji i wyglądu włosów
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Odmłodzenie i ujędrnianie skóry

Jalupro
od 500 zł
Twarz / szyja / dekolt
od 350 zł
Mezoterapia owłosionej skóry głowy
300 zł
Rewitalizacja okolic oczu
od 200 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.