KLINIKA JURENKO

Depilacja
laserowa

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU


Laser Vectus – depilacja laserowa i usuwanie owłosienia bikini, pach i nóg

Numer 1 na świecie – kobiecość podkreślona gładkością

ZABIEG NA TWARZ

Czym jest depilacja?

Epilacja czyli popularnie depilacja laserowa to usuwanie niechcianych włosów wraz z cebulkami na zawsze. Włosy po zabiegu już więcej nie odrastają.

ZABIEG NA TWARZ

Depilacja laserowa – trwałe usuwanie owłosienia.

Chcesz usunąć uporczywe owłosienie z wybranej części ciała i poczuć prawdziwą gładkość na swojej skórze? Zależy Ci na higienie i estetycznym wyglądzie, a dodatkowe włoski są dla Ciebie uporczywym problemem, którego trudno Ci się pozbyć?

Wiemy, co zrobić, byś uzyskała upragnione efekty. Depilacja laserem Vectus pozwoli nam osiągnąćwyznaczony cel. Takiej skuteczności i trwałości nie zagwarantuje żadna inna metoda pozbywania sięowłosienia. Przekonaj się sama!

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • redukcja nadmiernego owłosienia ciała,
  • usunięcie owłosienia z problematycznych części ciała (np. wąsik),
  • przeciwdziałanie wrastaniu włosków,
  • gładka skóra okolic bikini, pach, nóg i innych części ciała.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

DERMAPEN

Mikronakłuwanie

Twarz
600 zł
Szyja / dekolt
500 zł
Twarz + szyja
900 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.