KLINIKA JURENKO


Modelowanie

policzków

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Modelowanie policzków i redukcja „chomików” kwasem hialuronowym

Przywróć właściwy kształt Twojej twarzy i nadaj jej młodszego, harmonijnego wyglądu!

ZABIEG NA TWARZ

Korekta owalu twarzy i usuwanie „chomików” – dla kogo?

Procesy starzenia się skóry, podczas których dochodzi do niekorzystnych zmian widocznych na skórze, dotykają każdego. Jednym z efektów starzenia się są problemy opadania fałdów skóry w obrębie policzków, wskutek którego powstają głębokie bruzdy nosowo-wargowe oraz tzw. „chomiki” (obwisła skóra w dolnych częściach policzków).

Proponowana metoda znajduje swoje zastosowanie również w przypadku utraty objętości w obrębie kości policzkowych oraz potrzeby ich podkreślenia czy wymodelowania.

ZABIEG NA TWARZ

Wyrównanie owalu twarzy – sposób działania

Usuwanie chomików za pomocą kwasu hialuronowego to część zabiegu zwanego Soft liftingiem, podczas którego bardzo precyzyjnie modeluje się owal twarzy, usuwając niedoskonałości, takie jak np. „chomiki”.

Podczas zabiegu lekarz dostarcza za pomocą elastycznej, tępo zakończonej mikrokaniuli kwas hialuronowy, który sprawdza się doskonale w przypadku modelowania policzków i redukcji występujących w ich obrębie niedoskonałości. Podskórne wprowadzenie preparatu gwarantuje natychmiastowe efekty, nadając twarzy młodszy i przede wszystkim zdrowszy wygląd dzięki zwiększeniu objętości, usunięciu obwisłej skóry i niedoskonałości oraz odpowiedniemu wymodelowaniu owalu twarzy (wysmukleniu linii podbródka).

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • redukcja tzw. „chomików” i bruzd nosowo-wargowych,
  • uwydatnienie kości policzkowych,
  • wymodelowanie policzków,
  • nadanie objętości w obrębie kości policzkowych,
  • nawilżenie i nadanie skórze elastyczności.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

CENA ZABIEGU

MODELOWANIE POLICZKÓW

Wypełnianie, modelowanie i odmładzanie

Wolumetria, podkreślanie kości policzkowych
od 2000 zł