KLINIKA JURENKO

Mikronakłuwanie twarzy
Dermapen

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Mikronakłuwanie twarzy Dermapen na blizny i rozstępy

Dermapen to najwyższej jakości urządzenie do mikronakłuwania skóry gwarantujące najlepsze efekty dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii pulsujących igieł.

ZABIEG NA TWARZ

Mezoterapia frakcyjna Dermapen – wskazania

Zabieg polecany jest szczególnie dla osób borykających się z problemem różnego rodzaju blizn występujących na skórze, chcących zwalczyć rozstępy oraz poprawić napięcie i elastyczność skóry.

Dzięki zaawansowanej technologii urządzenie jest rozwiązaniem uniwersalnym i ma zastosowanie w redukcji blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, pooparzeniowych, jak również sprawdza się doskonale przy usuwaniu zmarszczek na dłoniach i szyi oraz przy likwidacji rozstępów.

ZABIEG NA TWARZ

Dermapen – sposób działania

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Dermapen, polega na wprowadzeniu substancji czynnych w głąb skóry poprzez zaawansowaną technologię pulsujących igieł. Powstałe na skutek nakłuć mikrourazy skóry pobudzają naturalne procesy regeneracyjne i stymulują naturalna odbudowę uszkodzonych tkanek oraz pozwalają na lepsze przenikanie przez skórę substancji czynnych stosowanych w mezoterapii.

Poprawa jakości naskórka i wyglądu miejsca poddanego leczeniu następuje na skutek odżywienia i powstania nowej skóry w miejscu blizny.

Dzięki nowo powstałemu kolagenowi w widoczny sposób poprawia się unaczynienie, ukrwienie i odżywienie skóry, a jej struktura wzmacnia się i zwiększa swoją gęstość.

ZABIEG NA TWARZ

Oczekiwane efekty.

  • Redukcja blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i pooparzeniowych.
  • Redukcja rozstępów.
  • Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny.
  • Poprawa gęstości, elastyczności i wyglądu skóry.
KROK PO KROKU

Przebieg zabiegu

1

Konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem podania preparatu Bocouture odbywa się konsultacja medyczna z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Wówczas pacjent opowiada o swoich oczekiwaniach oraz odpowiada na pytania w tzw. wywiadzie medycznym. Lekarz pyta m.in. o przyjmowane leki czy odbyte schorzenia, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W klinice medycyny estetycznej taka konsultacja jest darmowa.

2

Zalecenia przed zabiegiem. Około 10 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować witaminy E, multiwitaminy, ziela dziurawca, miłorzębu japońskiego czy leków przeciwzapalnych. Na około 2 doby przed podaniem preparatu Bocouture nie należy pić alkoholu. Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie wolno też przyjmować antybiotyków, a na 5 dni przed trzeba odstawić aspirynę czy inne leki, które mogą wpływać na krzepliwość krwi.

3

Zabieg właściwy. Preparat Bocouture podawany jest domięśniowo lub podskórnie bardzo cienką, jednorazową igłą. Wkłucia wykonuje lekarz – zazwyczaj po 1-5 w zależności od miejsca oraz wskazań. By zredukować nawet najbardziej kurczliwe mięśnie wystarczy mała ilość preparatu. Samo podanie Bocouture trwa zaledwie kilka minut. Pacjent przebywa w gabinecie nieco dłużej (do 30 minut), gdyż lekarz musi rozplanować podanie preparatu, oczyścić oraz odkazić skórę, jak również sporządzić dokumentację.

CENA ZABIEGU

DERMAPEN

Mikronakłuwanie

Twarz
600 zł
Szyja / dekolt
500 zł
Twarz + szyja
900 zł
Twarz + szyja + dekolt
1200 zł
Blizna miejscowa
300 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

OFERTA SPECJALNA

Voucher promocyjny

Będzie nam miło jak oznaczysz naszą klinikę @jurenko_clinic na Instagramie.
W podziękowaniu otrzymasz od nas zniżkę! Będąc w recepcji pokaż umieszczone na swoim profilu zdjęcie z naszej kliniki z oznaczeniem nas a otrzymasz 10% zniżki na kolejny zabieg.