KLINIKA JURENKO

Mikronakłuwanie twarzy Dermapen

KLINIKA JURENKO – OPIS ZABIEGU

Nowoczesne technologie pozwalają nam znów poczuć się młodo. To dzięki nim możesz przywrócić swojej skórze piękny wygląd i jędrność. Zabiegiem, w którym spotyka się innowacyjna technologia i nadzwyczajna skuteczność jest Dermapen 4.0. Na czym polega? Jakie efekty zapewnia? Kto nie może go stosować?

ZABIEG NA TWARZ

Dermapen 4.0 – co to jest?

Na dobry początek kilka słów wyjaśnienia. Czym jest Dermapen 4.0? To zabieg stosowany w medycynie estetycznej, który bazuje na mezoterapii mikroigłowej. Ma on na celu regenerację oraz pobudzenie komórek do produkcji elastyny i włókien kolagenowych.

Różnica między mezoterapią mikroigłową a Dermapenem 4.0 polega na tym, że ten drugi zabieg realizuje się przy użyciu specjalnego narzędzia. Urządzenie może przypominać długopis, wyposażony w głowicę z kilkunastoma mikroigiełkami, które delikatnie nakłuwają skórę. Iniekcje odbywają się automatycznie, ponieważ działanie mikroigiełek jest pulsacyjne. Wnikają one w skórę na głębokość od 0,5 mm do 2 mm, a dzięki temu, że głębokość iniekcji jest zmienna, koktajl odżywczych substancji przenika do wszystkich warstw skóry.

W ten sposób powstają mikrourazy, ale spokojnie! Mają one za zadanie stymulować organizm do pracy, w tym odbudowy i naprawy skóry. Co ma spore znaczenie, Dermapen 4.0 istotnie zwiększa przepuszczalność skóry. W ten sposób w głąb tkanki przenikają wartościowe substancje, takie jak witaminy czy aminokwasy.

Zabiegi Dermapen 4 to bardzo skuteczne, kompleksowe kuracje, które istotnie poprawią mikrokrążenie krwi, ale też odżywiają i dotleniają skórę. W ten sposób zyskuje ona wygładzenie, zmarszczki stają się mniej widoczne, a cała twarz wyostrza swój kształt. Możesz zapomnieć o pozbawionej elastyczności, ziemistej cerze!

Dermapen 4.0 ma wiele zalet, które dzieli z mezoterapią igłową. Oba zabiegi są bowiem przeznaczone do każdego typu cery i można je wykonywać przez cały rok, ponieważ nie powodują wrażliwości na promienie słoneczne. Zarówno Dermapen 4.0, jak i mezoterapia to zabiegi, które wykonuje się na praktycznie każdej partii ciała. Tym, co różni te kuracje jest to, że w przypadku Dermapenu wykonuje się więcej iniekcji za pomocą specjalnych, jednorazowych końcówek, których długość można zmienić podczas zabiegu. Sprawia to, że wykonuje się więcej wkłuć w krótszym czasie.

Terapia Dermapen dalej najlepsze rezultaty po wykonaniu serii zabiegów. Ich liczba jest zależna od rekomendacji kosmetologa. Zazwyczaj już po jednym zabiegu skóra wygląda lepiej, jest bardziej jędrna i napięta. Najlepsze efekty można zauważyć po serii 3–4 zabiegów, zwykle w kilkutygodniowych odstępach. Wszystko zależy jednak od kondycji skóry i problemu, z którym się borykamy. Zapraszamy na konsultację w Jurenko Clinic – nasz lekarz najlepiej oceni, ile serii będzie niezbędnych w Twoim przypadku.

ZABIEG NA TWARZ

Dermapen: jaki wybrać?

Podobnie jak w przypadku klasycznej mezoterapii, także zabiegi Dermapen mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Koktajl składników odżywczych, które zostaną umieszczone pod skórą w wyniku iniekcji, może zostać stworzony specjalnie dla Ciebie. Dlatego właśnie tak ważna jest konsultacja przed zabiegiem. Dzięki niej lekarz dokładnie wie, czego oczekujesz po wykonaniu zabiegu i dobiera składniki koktajlu tak, by uzyskać możliwie najlepszy efekt. Nie warto więc wybierać się do kliniki z ustalonym z góry przebiegiem terapii – doświadczony lekarz medycyny estetycznej dobierze najlepsze produkty według Twoich potrzeb i oczekiwań.

ZABIEG NA TWARZ

Dermapen – efekty

Zabieg Dermapen 4.0 wyróżnia się wyjątkowo obiecującymi efektami. Można wśród nich wymienić:

 • poprawę jędrności skóry i jej napięcia,
 • wygładzenie skóry i zniwelowanie zmarszczek,
 • regenerację i odmłodzenie skóry,
 • redukcję trądziku i rozszerzonych porów,
 • ujednolicenie kolorytu skóry,
 • redukcję blizn, zmian potrądzikowych,
 • głębokie nawilżenie skóry,
 • zagęszczenie skóry,
 • przeciwdziałanie łysieniu i przerzedzeniu włosów,
 • zwiększenie penetracji substancji aktywnych,
 • redukcję rozstępów i cellulitu.

Dermapen to jeden z tych zabiegów, których rezultaty są dostrzegalne. Wiemy, że każdy ma nieco inne oczekiwania – za pomocą terapii Dermapen 4.0 jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich!

ZABIEG NA TWARZ

Dermapen – powikłania

Zabieg Dermapen powoduje mikrouszkodzenia skóry, ale w porównaniu do pozytywnych efektów, ewentualne skutki uboczne są marginalne. To bezpieczne i małoinwazyjne rozwiązanie, ale po jego wykonaniu może pojawić się kilka dolegliwości. Jako że narzędzie do wykonywania kuracji uszkadza skórę, może pojawić się stan zapalny, a wraz z nim zaczerwienienie i obrzęk. Zazwyczaj ustępuje on po kilkunastu minutach, ale zdarza się, że utrzymuje się przez kilka dni. To w zasadzie wszystkie minusy Dermapen – powikłania, jeśli wystąpią, są niewielkie i nie wpływają na codzienne funkcjonowanie.

Nie można jednak zapomnieć o tym, że najlepszym krokiem jest wykonanie zabiegu w profesjonalnej klinice. Tylko certyfikowany specjalista z doświadczeniem jest w stanie zapewnić najlepsze rezultaty zabiegu Dermapen 4.0.

CENA ZABIEGU

DERMAPEN

Mikronakłuwanie

Twarz
600 zł
Szyja / dekolt
500 zł
Twarz + szyja
900 zł
Twarz + szyja + dekolt
1200 zł
Blizna miejscowa
300 zł

Zamów kontakt
telefoniczny.

Chętnie porozmawiamy. Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i omówimy Twoje wątpliwości

Skontaktuj się
z nami teraz.

Jesteśmy dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie.