MEDYCYNA ESTETYCZNA

ODMŁODZENIE SKÓRY

Bioremodeling skóry to nowoczesny zabieg, mający na celu ujędrnienie skóry oraz remodeling tkanek podskórnych, które ulegają wiotczeniu przy zastosowaniu hybrydowego kompleksu kwasu hialuronowego. Jeśli pragniesz odzyskać młodszy wygląd skóry, dowiedz się więcej o naszych zabiegach!

Pozbądź się drobnych zmarszczek z pomocą biohydrostymulatora. Zapewnia doskonałe efekty liftingujące i rewitalizujące, przy zachowaniu naturalnego wyglądu. A w przypadku tego preparatu efekty są wyjątkowo trwałe! Sprawdź, jak możemy poprawić Twoją skórę!

Z wiekiem włókna kolagenowe zanikają, a skóra staje się mniej napięta. Rozwiązaniem jest skorzystanie z nowoczesnego zabiegu Kolagen. Odkryj, jak możemy przywrócić jędrność Twojej skórze!

Peelingi chemiczne to procedura, która ma na celu usunięcie warstwy naskórka lub jego części za pomocą specjalnie dobranych preparatów medycznych. Dzięki właściwym substancjom chemicznym można opóźnić widoczne oznaki starzenia się skóry oraz poprawić ogólny stan jej wyglądu. Skonsultuj się z nami, by dowiedzieć się więcej!

Najpopularniejszy zabieg ostatnich lat. Mezoterapia igłowa zapewnia spektakularne efekty. Celem jest poprawa metabolizmu komórek skóry, poprawa mikrokrążenia oraz stymulacja fibroblastów do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu. Przekonaj się, jak możemy odmienić Twoją skórę!

Fibryna bogatopłytkowa prowadzi do kompletnej odbudowy tkanek, a tym samym poprawę elastyczności i jędrności skóry. Zabieg podania fibryny bogatopłytkowej ma małą inwazyjność i właściwie nie występują po nim negatywne skutki uboczne. Dowiedz się więcej!

Zabieg bazuje na mezoterapii mikroigłowej przy użyciu specjalnego narzędzia. Ma on na celu regenerację skóry oraz pobudzenie komórek do produkcji elastyny i włókien kolagenowych. Skonsultuj się z nami i odkryj, jak możemy poprawić Twoją skórę!

Chcesz, by Twoja skóra wyglądała naturalnie i młodo? Seria zabiegów z stymulatorami tkankowymi spłyca zmarszczki, przywracając skórze jędrność i sprężystość. Efekty takiej kuracji dłużej się utrzymują i są bardziej naturalne. Dowiedz się więcej na temat zabiegu!

Odkryj innowacyjny zabieg dający spektakularne efekty. Osocze bogatopłytkowe jest wykorzystywane w medycynie estetycznej celem przyspieszenia gojenia przy użyciu własnych komórek pacjenta. Dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej skórze!

W ramach marki Retix.C dostępne są różnorodne kuracje odmładzające, takie jak Smart DNA Therapy, Retibooster oraz Eye +. Preparaty zawierają m.in. retinol, witaminę C, kwasy kosmetyczne oraz substancje intensywnie nawilżające i wspomagające proces regeneracji skóry. Skonsultuj się z nami i odkryj, jak możemy poprawić Twoją skórę!

Soft lifting ust, policzków czy czoła pozwala na zatrzymanie procesu starzeniowego skóry. Zabieg wykonywany jest z użyciem kwasu hialuronowego, daje natychmiastowe efekty, przy jednoczesnym braku poważniejszych skutków ubocznych. Przekonaj się, jak możemy poprawić Twoją urodę!

W naszej klinice oferujemy różnorodne zabiegi dla osób, które chcą zwalczyć objawy starzenia. Jednym z nich jest termolifting. Radiofrekwencja mikroigłowa przynosi obiecujące efekty, które mogą być korzystne także dla osób borykających się z nadmierną potliwością. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

MODELOWANIE UST I RYSÓW TWARZY

Wolumetria to procedura wykonywana w gabinecie medycyny estetycznej przez lekarza, bez użycia skalpela. Dzięki temu jej efekty stają się widoczne szybciej niż w przypadku tradycyjnego liftingu i utrzymują się zazwyczaj co najmniej przez rok. Zaintrygował Cię ten zabieg? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Postaw na jędrne i naturalne usta. Taki efekt można osiągnąć, decydując się na powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego. Obecnie jest to najskuteczniejsza i jednocześnie najbezpieczniejsza metoda, aby nadać ustom pożądany kształt, bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgicznego.

USUWANIE ZMARSZCZEK

Kwas hialuronowy to istotna substancja w dziedzinie medycyny estetycznej, która po wstrzyknięciu w usta, okolice twarzy lub pod oczy przynosi interesujące efekty odmładzające. Za jego pomocą można wygładzić zarówno zmarszczki typowe, jak i te mimiczne, przywracając twarzy młodszy, promienny wygląd, bez względu na wiek. Sprawdź, jak możemy poprawić Twój wygląd!

Toksyna botulinowa – z jej pomocą można nie tylko pozbyć się zmarszczek mimicznych z twarzy, ale również ograniczyć nadmierną potliwość, czy nawet walczyć z migreną i bruksizmem. Interesuje Cię, jak możemy pomóc Ci pozbyć się dolegliwości? Skonsultuj się z nami!

LECZENIE BOTOKSEM

Jednym z najczęstszych rodzajów bólów głowy jest migrena. Przewlekłe dolegliwości migrenowe częściej dotykają kobiet, jednak nie można wykluczyć występowania ich u mężczyzn. W sytuacji, gdy tradycyjne metody leczenia nie przynoszą satysfakcjonujących efektów, warto rozważyć zastosowanie botoksu w terapii migreny. Pozwól nam sobie pomóc.

Najczęstszym zaburzeniem związanym z nieprawidłową pracą tych struktur jest nadmierna potliwość. Na szczęście istnieją skuteczne metody leczenia tego schorzenia. Terapia przy użyciu toksyny botulinowej może pomóc zahamować impulsy nerwowe, które, docierając do gruczołów potowych, są odpowiedzialne za nadmierną potliwość. Dowiedz się jak możemy Ci pomóc!

Ten problem dotyka wielu osób, niezależnie od wieku czy płci. Co to jest bruksizm? To schorzenie polegające na nieświadomym zaciskaniu szczęki oraz zgrzytaniu zębami, które mogą występować zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Metodą wykorzystywaną przy tej nieprawidłowości jest botoks.

ZABIEGI NA CIAŁO

Lipoliza iniekcyjna to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów modelowania zarówno twarzy, jak i ciała. Jego główną zaletą jest niewielka inwazyjność oraz potrzeba jedynie znieczulenia miejscowego. Skonsultuj się z nami, by dowiedzieć się więcej!